Gündem Adana

EN ROMANTİK TEKLİF

EN ROMANTİK TEKLİF
20 Şubat 2014 - 16:36

Şampiyonluk maçında hayatının en anlamlı teklifini aldı. Adana’da voleybol antrenörü Simge Akyüz, 3 yıldır birlikte olduğu basketbol antrenörü Uğur Olcay Mutlum’un sürpriz evlenme teklifi ile büyük bir mutluluk yaşadı. Mutlum, karşılaşma öncesinde sahaya çıkıp, Akyüz’e file altında evlilik teklifinde bulundu, aldığı ‘Evet’ yanıtı ile sevgilisine yüzüğü taktı.

teklifAdana’da voleybol sahasında ‘romantik’ evlilik teklifi. Basketbol antrenörü Uğur Olcay Mutlum, 3 yıldır birlikte olduğu voleybol antrenörü Simge Akyüz’e, sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu. Akyüz’ün çalıştırdığı takım ‘şampiyonluk maçı’na çıkarken, Mutlum da salonda filelerin altında sevgilisinin önünde diz çöküp, evlilik teklifinde bulundu.

ŞAMPİYONLUĞU KUTLARKEN..

Akyüz’ün çalıştırdığı Anafartlar Spor Kulübü, ‘Genç Kızlar İl Şampiyonası’ndaki son maçında DSİ Spor ile karşı karşıya geldi. Rakibinin sahaya çıkmaması ile birlikte Anafartlar şampiyonluğunu ilan etti, saha içinde kutlamalar başladı. İşte tam da bu anda hoparlörlerden ‘Senden Daha Güzel’ adlı parça çalmaya başladı. Akyüz, yaklaşık 3 yıl önce bir antrenman esnasında tanıştığı basketbol antrenörü sevgilisi Uğur Olcay Mutlum’u karşısında görünce şaşkınlık yaşadı.

SENDAN DAHA GÜZEL

Mutlum, “Kimseyi tanımadım ben senden daha güzel” diyerek, Simge Akyüz’e doğru yürümeye başlarken, tribündeki arkadaşları da şarkının devamını seslendirdi. Filenin altında diz çöküp, cebinden çıkardığı yüzüğü Akyüz’e uzatan Mutlum,  birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak istediğini belirterek, sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Karşılaştığı sürprizin etkisini üzerinden atamayan Simge Akyüz, Uğur Olcay Mutlum’un evlilik teklifine ‘Evet’ yanıtı verdi. Genç çift daha sonra birbirine sarılıp, saha ortasında romantik bir dans yaptı.