DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

EMEKLİLERE MÜJDE

Yayınlanma Tarihi :
EMEKLİLERE MÜJDE

emeklilerTüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi bir tüp gaz bayisi ile anlaşarak, emeklilerin tüp gazını yüzde 10 daha ucuza alma imkanı sağladı.

Daha önceki aylarda özel hastanelerle anlaşmalar yaparak, derneklerine üye emeklilerin daha ucuza sağlık hizmetlerinden yararlanmasını sağlayan Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi, bu kez bir önemli anlaşmaya daha imza attı. Likitgaz Bölge Müdürlüğü ile anlaşma sağlayan, Tüm Emekliler Derneği Adana Çukurova Şubesi Başkanı Rafet Kaya, imzaladıkları anlaşma kapsamında Adana genelinde bulunan derneklerine üye emeklilerin, bu firmadan tüp almaları durumunda yüzde 15 indirimden yararlanacağını söyledi.

 

10 TL AZ PARA ÖDENECEK

Rafet Kaya, üyelerinin menfaati için Adana genelinde ekibiyle birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getirdi. Türkiye genelinde de Genel Başkanları ve yöneticilerinin çabalarıyla bu tür faaliyetlerin devam ettiğini anlatan Kaya, “Üyelerimize destek amaçlı yapmış olduğumuz bu tür çalışmalarımız devam ediyor. Görüştüğümüz birçok firma var. İsimlerini şimdi açıklamak doğru olmaya bilir ancak konuyla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Emeklilerimize katkı koyarak bir nebzede olsa rahatlatmak istiyoruz. Bu yaptığımız son anlaşma ile yaklaşık 10 TL az para ödeyerek tüplerini bu firmadan temin edebilecekler.” dedi.

 

EMEKLİLER ZATEN TÜP KULLANIYOR

Diğer tüp gaz bayilerine de çağrıda bulunan Kaya, “Emekliler zaten tüp kullanıyor. Adana’da yaşayan emekli sayısı zaten ortada. Gelsinler anlaşma yapalım, hem kendileri kazansın, hem de emeklilerimizi hep birlikte rahatlatalım. Emeklilerimiz zaten borç batağındalar. Onlara destek olunması gerekiyor. Bizler her zaman olduğu gibi emeklilerimizin yanındayız ve haklarının sonuna kadar takipçisi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

SU PARALARINDA UCUZLAMA

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kendilerine su paralarını yüzde 30 ucuzlatacağı sözü verdiğini hatırlatan Başkan Kaya, “Biz bu sözü kendisine ilerleyen günlerde bir araya gelerek hatırlatacağız. Ulaşım konusunda da taleplerimiz olacak. Bu taleplerimizin başında derneğimize üye emeklilerimize 65 yaş standartı aranmadan otobüslerde ücretsiz seyahat etme imkanı sağlanması olacak. “ diye konuştu.

 

 

YORUM YAP