DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DURAK’TAN ÇALIŞKAN VE AKBAŞ’A DESTEK

Yayınlanma Tarihi :
DURAK’TAN ÇALIŞKAN VE AKBAŞ’A DESTEK

durakGeçici olarak görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan’ın elini kaldırdı ve destek verdi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ve MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, yaklaşık 4 yıldır geçici olarak görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak’ı şirketinde ziyaret ettiler. Durak’a ait İnşaat şirketinde gerçekleşen ziyarette Aytaç Durak’ı sevenlerde hazır bulundu.

AYTAÇ DURAK’TAN ÇALIŞKAN’A DESTEK

Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesinde gerçekleşen ziyarette Aytaç Durak, Abdullah Çalışkan ile samimigörüntü verdi. Daha önce katıldığı TV programında Abdullah Çalışkan ve Ali Uğur Akbaş’a kefil olduğunu ifade eden Durak, Çalışkan ve Akbaş’ın elini Kaldırarak desteğini bir kez daha gösterdi.

ÇALIŞKAN: AYTAÇ DURAK BİRFENOMENDİR

Durak’a ait inşaat şirketindeki ziyarette yoğun katılım nedeniyle izdiham oluşurken burada konuşan MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Aytaç Durak’ın bir fenomen olduğunu söyledi. Aytaç Durak’tan çok istifade ettiklerini belirten Çalışkan, “ Başkanlar Başkanı Aytaç Durak’ı 4 yıldır mağdur ettiler. Hiçbir şey bulamadılar. Zulmettiler. Bunun karşısına çıkıp hesap sormak gerekir. Aytaç Durak Adanamıza yaptığı hizmetler nedeniyle bir değerdir. Karaisalı olarak bayrağı kendisinden devralıyoruz. Hizmete biz devam edeceğiz” dedi. MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş ise Aytaç Durak’ın Adana’ya verdiği hizmetlerden bahsetti. Akbaş, Aytaç Durak’a desteğinden dolayı teşekkür etti.

AYTAÇ DURAK: OLMAYAN SUÇ OLUR MU?

Geçici olarak görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ise MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ve MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş’a destek verdiğini belirtti. Kendisinin haksız olarak 4 yıldır görevden el çektirildiğini anlatan Durak “Aslında ben değil, Adanalılar mağdur edildi, hakkı yendi. MHP’nin seçim kazanma heyecanına engel oldular. Olmayan suç olur mu?” dedi.

Ziyaret Aytaç Durak, MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ve MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş’ın el ele fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

YORUM YAP