DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DURAK MİLLETVEKİLİ OLACAK MI?

Yayınlanma Tarihi :
DURAK MİLLETVEKİLİ OLACAK MI?

durak5 dönem  Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını yürüten Aytaç Durak, 30 Mart yerel seçimlerinde Seyhan Belediye Başkanlığına seçilen Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tüm belediye başkanlarına sırası ile ziyaretlerde bulunduğunu belirten Adana Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Aytaç Durak, Karalar’ın yeni görevinde başarılı olmasını istediğini söyledi. Durak,”30 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen arkadaşları sırası ile ziyaret ediyorum. Sarıçam, Yüreğir ve Seyhan Belediye Başkanlarını ziyaret ederek başarılar diledim. Ben inanıyordum ki; Sayın Karalar daha güçlü ve sağlam basabilmek için uyarıları direk en direk almıştır. Siyaset uzun vadeli… kendisi Adana’yı çok iyi bilen bir siyasetçi. Burada başarılı olmak isteyecektir. Bu şehir hepimizindir. Bu ülkenin birçok sorunu sıkıntısı var. Adana’nın sıkıntıları her yerden fazla bende başarılı olmasını istiyorum” şeklinde konuştu.

DURAK: SİYASETİN HİÇBİR YERİNDE OLMAYACAĞIM

Aytaç Durak, Milletvekili olacağı yönünde yakıştırmalar olduğunu belirterek, kendisinin böyle düşüncesi olmadığını aksine artık siyasetin hiçbir yerinde olmayacağını söyledi. Durak,”Şimdi şahsımla ilgili bazı yakıştırmalar yapılıyor. Şu şuradan açık bir şekilde söylemek isterim ki; siyasetin hiçbir yerinde olmayacağım. Bazıları ‘Acaba Milletvekili mi olacak?’ şeklinde yakıştırmalar içerisine giriyor. Kesinlikle öyle bir şeyin söz konusu olmayacağını belirtmek isterim” dedi.

DURAK’IN DENEYİMLERİNDEN FAYDALANACAĞIZ

5 dönem Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Aytaç Durak’ın deneyimli bir isim olduğuna dikkat çeken Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Durak’ın deneyimlerinden faydalanacaklarını söyledi.

YORUM YAP