DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DÜNYANIN GÖZÜ BURADA

Yayınlanma Tarihi :
DÜNYANIN GÖZÜ BURADA

sezerCHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Arif Sezer, Ceyhan’ın uluslar arası öneme sahip bir bölge olduğuna dikkat çekerek, “Uluslararası istihbarat örgütlerinin savaş alanı Ceyhan’dır. Bütün dünya gözlerini Ceyhan’a dikmiştir” dedi.

Ceyhan’ın bütün dünyanın gözbebeği konumunda olduğunu belirten CHP’li Sezer, Ceyhan’ın dünya tröstleri ve tröstlerin ardındaki istihbarat örgütlerinin savaş alanı haline geldiğini savundu. Bütün dünyanın Ceyhan’ın önemini bildiğini kaydeden Sezer, Ceyhan’da yaşamanın, Ceyhanlı olmanın önemini sadece Ceyhanlıların bilmediğini ve bunun da maksatlı propagandanın bir ürünü olduğunu ileri sürdü.

CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Arif Sezer, “ABD, İsrail ve Rusya’ başta olmak üzere dünyayı yönetmeye kalkanlar gerek jeopolitik ve gerekse stratejik önemi bakımından gözlerini Ceyhan’a dikmişlerdir. Ceyhan Ortadoğu’nun ve bu coğrafyadaki bütün ülkelerin kaderini etkileyecek kadar büyük öneme haizdir.  Bu gün ABD’nin Büyük Ortadoğu Projesi ile Rusya’nın Enerji Kontrol 2023 projesinin kesişme noktası Ceyhan’dır. Gerek petrol ve doğalgaz, gerekse su açısından çok önemlidir. Dikkat ederseniz Türkiye’de ve yurt dışında düzenlenen entrikaların odak noktası Ceyhan’dır” diye konuştu.

CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Arif Sezer, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin ülkenin kaderini etkileyecek önemde olduğunu belirterek “ Bu seçimler ülkenin olduğu kadar Ceyhan’ın kaderini de etkileyecektir. Ceyhanlılar bu uyarılarımı dikkate alarak oylarını kullanmak zorundadırlar. Verilecek her oyun hem ülkenin bütünlüğü için hem de Ceyhan’ın geleceği açısından önemi büyüktür. Birileri halkı yönlendirmek için aslı astarı olmayan propagandalarla hayali projeler sunarak gerçekleri halktan gizlemeye çalışıyorlar. Bunların casusluk faaliyetlerine halk aldanmamalı. Sağduyusunu kullanarak atacağı her bir oyun kıymetini bilmelidir. Son pişmanlık asla fayda vermez” şeklinde konuştu.

 

 

YORUM YAP