Ankara Escortları

DOLAR32,1884% 0.01
EURO35,0647% 0.56
STERLIN41,1525% 0.46
FRANG35,2703% 0.37
ALTIN2.451,53% -0,41
BITCOIN69.286,44-0.775

“DİĞER MİLLETLERE DE REHBER OLAN”

Yayınlanma Tarihi :
“DİĞER MİLLETLERE DE REHBER OLAN”

seyfi_iyiyurekAdana Emekliler Derneği Başkanı Seyfi H. İyiyürek“Cumhuriyetimizin kurucusu, Türk Devrimlerinin öncüsü, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 75’nci yılında, saygı ile anıyorum. Üstün zekâsı ile diğer milletlere de rehber olan Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, hayatı, başarıları, üstün kişiliği ve bizlere bıraktığı eserleriyle adını tarihe altın harflerle yazdırmıştır” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 75. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Başkan Seyfi H.İyiyürek

“Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ‘’Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir’ sözü çok anlamlı mesajlar veriyor. ‘O’nu ölümsüzlüğe uğurladığımız günün yıldönümünde hepimize düşen en büyük görev; Atatürk’ü ve en büyük eseri Cumhuriyet’i anlamak, Cumhuriyet’in değerlerini her koşulda korumak, Atatürkçü düşünceyi benimseyerek Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşımaktır” diye konuştu.

Başkan Seyfi H.İyiyürek“Dünya lideri Atatürk’ün kalbimize gömüldüğü bir gün. Türk Ulusu’nun kurtarıcısı, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz devlet adamı ve büyük devrimci Atatürk, sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak, ilke ve devrimleri ülkemizin geleceğine yön vermeyi sürdürecektir” dedi.

YORUM YAP