DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DESTEK BÜYÜYOR

Yayınlanma Tarihi :
DESTEK BÜYÜYOR

cetinSıcak ve dürüst kişiliği sayesinde on binlerin sevgisini kazanan CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, Ak Parti’den MHP’ye, DSP’den DP’ye kadar çeşitli partilerin tabanlarından da yoğun destek alıyor. Çetin, “Yerel seçimde aday önemli, kıyaslayın” diyor.

DÜRÜST MÜ ÇALIŞKAN MI, İYİ BAKIN

Rakipleriyle arasındaki farkı her geçen gün biraz daha açmasına karşın mahalle, esnaf ve apartman toplantılarına hiç ara vermeyen CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, genel seçimlerden farklı olarak yerel seçimlerde adayın kişiliğinin daha fazla öne çıktığına işaret etti. Çetin, “Yerel seçimlerde adayın dürüst ve namuslu bir insan olup olmadığı, çalışkanlığı, halka tepeden bakıp bakmadığı da önemlidir. Elinden iş gelen, vizyon sahibi biri mi yoksa desteksiz atan tipik bir kasaba politikacısı mı? Adaya iyi bakın” dedi.

SAĞ, SOL, PARTİ AYRIMI YAPMADIK

30 Mart seçimlerine hazırlanırken ılımlı ve birleştirici bir üslupla hareket ettiklerinin altını çizen CHP Çukurova Belediye başkan adayı Av. Soner Çetin, vatandaşlara oylarını kullanırken çok dikkatli hareket etmeleri çağrısında bulundu. Çetin, “Oylarınızı kullanırken vicdanınıza sorun. Hangi aday ayrım yapmıyor, hangi aday iftira atıyor, hangi aday birleştirici ve projeleriyle seçilmek istiyor. Hangi aday barışın ve kardeşliğin dilini kullanıyor, hangi aday öfke dolu. Hangi aday eğitimli, hangisi eğitimsiz, iyi bakın, ona göre karar verin” dedi.

MÜTHİŞ BİR İVME YAKALADIK

CHP’nin Çukurova ilçesinde 2009’da yüzde 40, 2011’de yüzde 42 oy aldığını ancak ağırlıklı olarak CHP’ye oy veren bir mahallenin Seyhan’a kaydırılması sonucu oy oranının yüzde 38’e düştüğünü belirten CHP adayı Çetin, “Ancak biz bir oyun peşinden bin kişi giderek öyle müthiş bir performans ortaya koyduk ki toplumun her kesiminden destek aldık. CHP’nin mevcut oyunu yüzde 35’ten fazla artırdık ve yüzde 55’i de geçtik. Sandıktan birinci parti olarak çıkacağımız kesin ama hedefimiz yüzde 60’tır. Halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM YAP