DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DEMİRSPOR’A ‘ERCAN’LAR GELDİ

Yayınlanma Tarihi :
DEMİRSPOR’A ‘ERCAN’LAR GELDİ
adana15Teknik Direktör Ercan Albay, Adana Demirspor’la 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Ercan Aslankeser de futbol direktörlüğüne getirildi.
Adana Demirspor Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Başkan Selahattin Aydoğdu’nun yanı sıra Basın Sözcüsü Hasan Erdeve ve Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi Emin Yumuşak da hazır bulundu.
Adana Demirspor’u 3 kez şampiyon yapan, en zor günlerinde dahi görev alıp başarıya ulaştırmak adına çaba harcayan Ercan Albay ile tekrar anlaştıkları için çok mutlu olduklarını belirten Adana Demirspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydoğdu, “Bu kritik ve sıkıntılı süreçte Ercan Hocamız ile başarılı olmak adına hep birlikte çalışacağız. Camiamız ve taraftarımızın yakından bilip tanıdığı teknik direktörümüz Ercan Albay’a sonuna kadar güveniyoruz. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Adana Demirspor Kulübü’nün sıkıntılı bir süreçten geçtiğini ifade eden teknik direktör Ercan Albay, “Böyle bir dönemde Adana Demirspor’umuza hizmet vermek benim için çok önemli bir duygu. Biz zaten birdik, birlik ve beraberliğimiz daha da artarak devam edecek. Bu sezonu en iyi yerde tamamlayıp, önümüzdeki sezonda Süper Lig hedefli bir kadro oluşturup Demirspor’umuzu şampiyonluğa ulaştıracağız” diye konuştu.
Albay, futbol direktörlüğü görevine getirilen, yıllar önce de birlikte çalışıp şampiyonluk yaşadığı takım kaptanlığı yapan Ercan Aslankeser’le çok önemli çalışmalar yapacaklarını ifade ederek, “Camiamız için hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
Adana Demirspor Kulübü’nün menfaatleri doğrultusunda hangi süreçte olunursa olunsun verilen görevden kaçmayıp layıkıyla yerine getireceklerinin altını çizen Adana Demirspor Kulübü Futbol Direktörü Ercan Aslankeser ise, Adana Demirspor’umuzun kaliteli bir futbolcu gurubuna sahip olunduğunu belirterek,  “Yıllar önce takım kaptanlığını yaptığım,  kulübümüzde Ercan Hocam  ile  birlikte görev yapmam bana çok büyük mutluluk verecek. Yönetim Kurulu, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlarımızla birlikte kenetlenip başarıya uzanacağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAP