Gündem Adana

DEMİRÇALI BAYRAM EDİYOR

DEMİRÇALI BAYRAM EDİYOR
22 Mart 2014 - 14:04

orhanbayramdemircaliSeçim çalışmalarını her geçen gün daha da yoğunlaştıran CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı ile birlikte esnafı gezdi. Bayram, CHP’nin Yüreğir’in yükselen değeri olduğunu, Mahmut Çelikcan devrinin ise bittiğini belirterek,”30 Mart bunun resmi tescili olacaktır” dedi.

YEMEK MOLASI YOK

PTT Evleri Semti’ndeki ziyarette, işyerlerinin kapılarını tek tek çalarak içeri giren CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı ve CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, hem esnafla hem de çalışanlarla sohbet etti.  Kahvehanelerde oturan vatandaşlarla, sokaktaki semt sakinleriyle de sohbet eden Demirçalı ve Bayram, girdikleri berber dükkanında gençlerle şakalaştı, bir ara acıkınca da vakit kaybetmemek için yemek molası vermeyip, marketten aldıkları yarımşar ekmeğin arasına peynir koyup yedi.

YÜREĞİR’DE ÇELİKCAN DEVRİ BİTTİ

CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, vatandaşlarla sohbeti sırasında Yüreğir halkının 30 Mart’ta tarihi bir karar vereceğini ve Yüreğir’in makus talihini değiştireceğine inandığını belirtti. Gezileri sırasında Yüreğir halkının Mahmut Çelikcan’a “Artık yeter” dediğini ifade eden, Orhan Bayram; “YüreğirliÇelikcan’la beş yıl kaybetti. Çelikcan, Yüreğir halkının beş yılını çaldı. Bu bir daha yerine konulamaz. Ancak aynı hatayı bir kez daha yapmamak Yüreğirlinin elinde. Yüreğir halkında da bu yanlışa bir daha düşmeyecekleri gerçeğini görüyorum. Yüreğir’de CHP her geçen gün arayı açıyor. Artık Yüreğir’de Mahmut Çelikcan devri bitmiştir. Mahallede yoktur, sokakta yoktur, esnafta yoktur. 30 Mart tarihi, bunun resmi bir tescili olacaktır. “ diye konuştu.