DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CUMHURBAŞKANI’NDAN DEMİRSPOR’A DESTEK

Yayınlanma Tarihi :
CUMHURBAŞKANI’NDAN DEMİRSPOR’A DESTEK

demirspor-gulAdana Ticaret Borsası’nın 100. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Adana’ya gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Adana Demirspor Kulübü Yönetimiyle görüşerek, tarihi kulübe destek olacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Gül, etkinliklerin bir bölümünün gerçekleştiği Sheraton Otel’de Adana Demirspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydoğdu ve Hukuk-İdari İşler Sorumlusu Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi Emin Yumuşak ile bir süre sohbet etti.

Yapılan görüşmelerde Aydoğdu ve Yumuşak, Cumhurbaşkanı Gül’e geçmişinde birçok başarılarda imzası bulunan tarihi kulüp Adana Demirspor’u hak ettiği yer olan Süper Lig’e çıkarmak için büyük gayret içersinde bulunduklarını ifade edip, bu anlamda destek istediler.

Oldukça sıcak bir ortamda yapılan sohbette, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydoğdu ve Hukuk-İdari İşler Sorumlusu Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi Emin Yumuşak’a Adana Demirspor Kulübü’ne destek olacaklarını söyledi.

Başkan Aydoğdu, Sheraton Otel’de gerçekleşen tören de Cumhurbaşkanı Gül’e Adana Demirspor’un forması ve atkısını hediye etmişti.

YORUM YAP