Gündem Adana

CUMALİ YAKAN İSTESEYDİ?

CUMALİ YAKAN İSTESEYDİ?
19 Mart 2014 - 18:43

saricamAdana Büyükşehir Belediyesi, MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Bilal Uludağ’ın çağrısı üzerine, Sarıçam ilçesi Tufanbeyli Caddesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdiğini duyurdu. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam İlçe Belediye Başkan Adayı Bilal Uludağ’ın Seçmen İletişim Merkezi’ni ziyaret eden ve ardından Uludağ’la birlikte asfalt çalışmalarını yerinde izleyip denetleyen Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, hizmete son güne kadar devam edeceklerini söyledi.

Büyükşehir’den gelen bültenin Bilal Uludağ’a destek açıklaması olduğu her halinden belli oluyor. Bülteni okuyanların aklına hemen CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan ya da Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci geliyor. Merak edilen konu ise Uludağ’ın isteğini gerçekleştiren Zihni Aldırmaz’ın Cumali Yakan ya da Ahmet Zenbilci’nin isteği karşısında takınacağı tavır! Sahi Cumali Yakan isteseydi Sarıçam’ın başka bir bölgesi asfaltlanacak mıydı?

Sarıçam’a 4 yıl boyunca aralıksız hizmet götürdüklerini belirten Zihni Aldırmaz, “Seçime 10 gün kadar bir süre kalmasına rağmen asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bilal Uludağ kardeşimiz daha seçilmeden ilçesine hizmet aşkıyla yanıp tutuşuyor. Kendisi bizden asfalt hizmeti talep etti ve biz de vatandaşımızın ihtiyacı olan asfalt çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Umarım hizmet önümüzdeki dönemde de devam eder. Birlikte hareket eder, el ele verirsek, tek vücut olur, sağlam durursak hizmet sürer. Belediyede iyi bir kadromuz var ve bunu koruyabilirsek hizmet kesiltisiz devam eder. Sarıçam’ın nüfusu şu anda 100 bin. Biz çalışmalarımızı, planlarımızı şehir 1 milyon kişiymiş gibi, geleceğe dönük yaptık. Sarıçam’ın planlaması çok iyi yapıldı. Resmi kurumların burada olması gerek” dedi. Zihni Aldırmaz, yağmurda çamurda sorun yaşayan Sarıçamlının, asfalt sorununu çözmek için olanakları sonuna kadar zorladıklarını açıkladı.