Gündem Adana

ÇUKUROVA KULÜBÜ’NDE USLU DÖNEMİ

ÇUKUROVA KULÜBÜ’NDE USLU DÖNEMİ
05 Mart 2014 - 10:08

cukurovakulubu Çukurova Kulübü’nde yapılan genel kurul sonrasında Seyhan Uslu rakibine büyük oy fark atarak yeni başkan seçildi.

Kulübe ait binada yapılan genel kurula iki liste ile gidilirken, Seyhan Uslu rakibine fark atarak Dr. Süha Kınalı’dan başkanlık bayrağını devraldı.

Kuruluş yılı olan 1950’den bu yana Adana siyasetini, ekonomisini, sosyal hayatını, Adana futbolunu yönlendiren isimlerin mensubu olduğu Çukurova Kulübü’nde  geçmiş yıllardan farklı olarak heyecanlı ve çekişmeli bir kongre yaşanması dikkat çekti.

Adana ve Türkiye siyasetine, ekonomisine ve sporuna damgasını vuran isimleri bünyesinde bulunduran Adana lobisinde önemli etkisi bulunan Çukurova Kulübü’nde başkanlığa seçilmekten dolayı son derece mutlu ve gururlu olduğunu belirten Seyhan Uslu, “Kulübümüzde bizden önce görev alan arkadaşlarımıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız devraldığımız çıtayı daha yukarılara çıkarmak için çaba göstereceğiz. Lobi ve atılım konularında Adana’ya katkı sağlamak amacındayız. Bizlere güvenerek destek verenlere layık olmaya çalışacağız” diye konuştu.