Ankara Escortları

DOLAR32,2159% 0.09
EURO35,0494% 0.54
STERLIN41,1488% 0.47
FRANG35,2874% 0.44
ALTIN2.452,68% -0,37
BITCOIN69.882,03-0.14

“ÇOCUKLAR İÇİN EL ELE”

Yayınlanma Tarihi :
“ÇOCUKLAR İÇİN EL ELE”

losevLösev Temsilcisi Soner Kıvanç ve Aynur Şahinkuşu ile Profesör Doktor Atila Tanyeli tarafından organize edilen “çocuklar için el ele, pijama partisi” kampanyasına destek çığ gibi büyüyor.

LÖSEV Bünyesinde Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesinde tedavi olan tüm Lösemili ve kanser hastası çocuklar ile onlara destek olanlar, Çukurova Üniversitesi Hipokrat Konferans Salonu’nda  8 Aralık Pazar günü yapılacak olan pijama partisinde buluşuyor. Destekçiler arasında Adana Danse Saloon’dan  Ünlü dans hocası Ata İvak ta var.

Müzik grupları, aileleri, doktorlar, palyaçolar, dansçılar ve sürpriz gösterilerle beraber tedavisi tamamlanmış çocukların da katılacağı maske atma şöleninde eğlence doruklara çıkacak.

Pijama partisinden bir gün önce 7 Aralık Cumartesi günü saat 20:00’da, Balcalı hastanesin bahçesinde, çocuk onkoloji servisinin olduğu kısımda, gitar eşliğinde dilek balonları da uçurulacak.

Görüşlerini aldığımız kampanyanın organizatörlerinden LÖSEV  Temsilcisi Aynur Şahinkuşu,  ”Pijama partisi” adı altında yapılacak etkinlikte katılanların pijamalarını giyip gelmesini beklemiyoruz. Lösemili çocuklarımızın hastane ortamında giyebildikleri tek şey pijama olduğu için, partiye bu adı vermeyi uygun bulduk. Pijaması bile olmayan çocuk hastalarımız var, bu nedenle biz bu kampanyaya “Pijama partisi” ismini verdik.  Onları hep beraber eğlendirip adrenalin seviyelerini yükseltmek, onları mutlu etmek ve onlarla beraber kanserle savaşmak için herkesin bu kampanyaya, bu organizasyona  destek olmasını bekliyorum. “ açıklamalarını yaptı. Aynur Şahinkuşu açıklamasının devamında;

“istediğim tek şey bir günümüzü onlara ayıralım ve mutlu edelim. Kimsesiz çocuklar bile kardeşlerimiz diye kucak açabiliyorsa, sizde bir nebze mutluluk verin onlara. Sağlıkçı kimliğimle konuşuyorum :  “bu hastalığın en etkili ilacı sevgi ve mutluluktur” dedi.

Şahinkuşu; “8 Aralık’ta 13.30-16.00 saatleri arasında Çukurova Üniversitesi Hipokrat Konferans Salonu’nda yapılacak organizasyona herkesin katılımını bekliyoruz.   Çocuklara pijama, oyuncak, kıyafet, boyama ve okuma kitapları ulaştırmak isteyenler;  Süleyman Yıldırım adına 112 Komuta Kontrol Merkezi Yenibaraj Mahallesi 68066 Sokak Seyhan/ADANA adresine yardımlarını ulaştırabilirler. Lösemili çocuklar için partide giyebilecekleri pijamaların dikilebilmesi için kumaşa da ihtiyaç var. Kumaş desteği sağlamak isteyenlere de buradan bu çağrıyı yapıyoruz”  dedi.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı ve ADANA SAGLIK SEN Şubesi İl Başkanı Recep Kurum da  “ Adana Lösev Derneği Temsilcisi 112 Çalışanımız ve Üyemiz Sayın Aynur Şahinkuşu ve Arkadaşları Sendikamızı ziyaret ettiler, çalışmaları hakkına bilgi aktardılar Biz kendilerine bu ulvi görevi yürüttükleri için İnsanımıza çocuklarımıza çare arayıp dertleriyle sıkıntılarıyla maddi manevi yanlarında oldukları için Sağlık Sen Ailesi olarak sonsuz şükranlarımızı sunarız” dedi.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği ( ATT DER ) Genel Başkan Yardımcısı Süleyman YILDIRIM ise bu güzel etkinliği oluşturdukları için mutlu olduklarını, çocukların mutluluklarına ortak olmak için çaba sarf eden başta Aynur Şahinkuşu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini sunarak   “Her zaman, her şekilde ve her koşulda yapmamız gereken, yardımcı olacağımız şeyler ne ise biz de elimizden geleni yapacağız” açıklamalarını yaptı.

YORUM YAP