DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇILGIN CHP’LİLER

Yayınlanma Tarihi :
ÇILGIN CHP’LİLER

cilginCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki ayrı miting kapsamında Adana’ya geldi. Havaalanında karşılanan Kılıçdaroğlu’na partililer sevgi gösterilerinde bulundu, yaşanan izdiham nedeniyle bazı partililer ezilme tehlikesi geçirdi. Kılıçdaroğlu’nun güzergahı üzerinde park halinde olan midibüsün üzerine çıkan genç bir partili, parti otobüsündeki Kılıçdaroğlu’nun bulunduğu yere ulaşıp, CHP Lideri’ne iki adet simit vermesi dikkat çekti.

SONER KAN

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki ayrı miting kapsamında Adana’ya geldi. Havaalanında karşılanan Kılıçdaroğlu, izdihama neden oldu, bazı partililer ezilme tehlikesi geçirdi. Kılıçdaroğlu’nun güzergahındaki midibüsün üzerine çıkan bir partili ise, CHP Lideri’nin bulunduğu otobüse uzanıp, Kılıçdaroğlu’na 2 adet simit verdi.

KIILÇDAROĞLU İZDİHAMI

Adana’nın Ceyhan ve Kozan ilçelerinde partisince düzenlenen açık hava toplantılarına katılmak üzere kente gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana Havalimanı’nda kalabalık bir partili grubunca karşılandı. Parti otobüsünden ‘Aman Adanalı’ adlı parçanın yanı sıra CHP’nin seçim parçaları da seslendirildi. Kılıçdaroğlu’nun uçaktan inip, parti otobüsüne yönelmesi ile birlikte izdiham yaşandı. Bazı partililer ezilme tehlikesi yaşadı.

86’LIK HÜSNİYE NİNE

Kılıçdaroğlu’nu havaalanında karşılamaya gelenler arasında 86 yaşındaki Hüsniye Acar da vardı. Hasta yatağından kalkıp gelen Acar, çocuklarının desteği ile güçlükle ayakta dururken, Kemal Kılıçdaroğlu da kendisine parti atkısını vererek jest yaptı. Kozan ilçesine doğru parti otobüsü ve kalabalık bir araç konvoyu ile yola çıkan Kılıçdaroğlu’na partililer de yoğun ilgi gösterdi. Genç bir partili, Kılıçdaroğlu’nun güzergahındaki bir midibüsün üstüne çıktı.

MİDİBÜS ÜSTÜNDEKİ SEVGİ

Burada Kılıçdaroğlu’nu bekleyen genç, tüm uyarılara rağmen aracın üzerinden inmedi. Kılıçdaroğlu’nun yaklaşması ile birlikte hareketlenen gence, Kemal Kılıçdaroğlu da karşılık verdi. Genç, elindeki 2 adet kazan simidini Kılıçdaroğlu’na verirken, Kılıçdaroğlu da parti otobüsünden uzanıp genci kucaklayıp öptü, sonra da aşağıya inmesini istedi. Kılıçdaroğlu’na eşlik eden araçların üzerine çıkan partililer de yürekleri ağızlara getirdi.

YORUM YAP