DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

CHP’Lİ BAŞKANLAR BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
CHP’Lİ BAŞKANLAR BULUŞTU

baskanlarSeyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanlığı görevine seçilen Soner Çetin’i ziyaret ederek başarı diledi. Başkan Çetin, “Hizmette hiçbir ayrım yapmadan el ele verip tüm toplumu birlikte kucaklayacağız” dedi.

BULUŞMA ‘TORPİL’ ESPRİSİYLE BAŞLADI

Seyhan Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar dün Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i makamında ziyaret etti. Asansör kapısında karşılanan Başkan Karalar ile Çetin arasında esprilerle dolu sıcak bir sohbet gerçekleşti. Karalar, Başkan Çetin’i “Avukat olduğu için mazbatayı erken aldı, torpil yaptırdı” derken Soner başkan da Zeydan başkana “Mercedes’le geziyorsun. Seyhan’la Çukurova farkı bu” diye takıldı. Zeydan başkanın Çukobirlik’te müdürlük yaptığı dönemdeki başarıları da sohbetin konusu oldu.

“EL ELE BİRLİKTE HİZMET ÜRETECEĞİZ”

Kimi sıkıntıların da dile getirildiği halka açık buluşmada CHP’nin Türkiye genelinde aldığı oy ile Adana’daki oyu karşılaştırıldı. Eldeki imkânların zorlanacağını ve hem tasarruf yapılacağını hem de kaynak yaratarak hizmet verileceğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Seyhan’a da Çukurova’ya da hissedilir bir hizmet dönemi başlatacağız” diye konuştu. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de “El ele vererek birlikte hizmet yapacağız. Oy verdin vermedin demeden hizmette hiçbir ayrım yapmayacağız, tüm toplumu kucaklayacağız ve bir dakika bile boş durmayacağız” diye konuştu.

 

 

 

 

YORUM YAP