DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇETİN SÖZ

Yayınlanma Tarihi :
ÇETİN SÖZ

tenis 314. Çukurova Cup 14 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası’nın açılışını yapan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Çukurova’yı uluslararası tenis turnuvalarının yapılabileceği tenis kortlarıyla donatacağız” dedi.

ULUSLARARASI TURNUVA SÖZÜ

Geçen hafta “Ulusal Çocuk Bienali” yapma sözü vererek resim dünyasını ve çocukları sevindiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 18 ülkeden 136 sporcunun katıldığı 14 yaş Uluslararası Tenis Turnuvası’nda tenis severleri mutlu eden bir açıklama yaptı.  Çukurova’yı kültür-sanat, festivaller ve spor kenti yapma sözü verdiğini hatırlatan Başkan Çetin, “Verdiğim her sözün arkasındayım. Çukurova’ya tenis kortları yapacağız ve Çukurova uluslararası tenis turnuvalarının yapılacağı bir kent olacak. Bu sözü burada veriyorum” dedi.

FENER ALAYI İLE YÜRÜYECEĞİZ

14’üncü Çukurova Cup 14 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası’nın ana sponsoru olduğu için Tenis Dağcılık Kulübü Başkanı Ali Baş tarafından teşekkür plaketi takdim edilen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı sporcuları bugün yapılacak 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinliklerine davet etti. 23 Nisan (bugün) saat 19.00’da T.Özal Bulvarı üzerindeki Gökkuşağı Kavşağında buluşup meşalelerle fener alayı yürüyüşü gerçekleştirileceğini belirten Başkan Çetin, tenisçi çocuklarla “Geleneksel Çukurova Cup” pastasını kesti ve turnuvaya katılacak çocuklara başarılar diledi.

YORUM YAP