DOLAR23,5039% 1.67
EURO25,4134% 1.31
STERLIN29,6174% 1.26
FRANG26,1709% 1.59
ALTIN1.483,85% 1,55
BITCOIN627.3250.136

ÇELİK’TEN SPOR KOPLEKSİ TEŞEKKÜRÜ

Yayınlanma Tarihi :
ÇELİK’TEN SPOR KOPLEKSİ TEŞEKKÜRÜ

saniye_celikBüyükşehir Belediyesi Pınar Mahallesi’nde büyük bir spor kompleksini Adanalılar’ın hizmetine sundu.

Bir süre önce yapımına başlanan Pınar Mahallesi Spor Kompleksi, 5 bin 370 metrekare alana kuruldu. Tesiste bisiklet ve yaya yolu, koşu pisti, spor aletleri, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, futbol sahası, kaykay pisti ve vatandaşların dinlenmeleri için yeşil alanlar bulunuyor.

Pınar Mahallesi Muhtarı Saniye Çelik, mahalleye yapılan bu önemli tesisten dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Bölge inasının spor yapmak ve dinlenmek için parktan yararlanacağını anlatan Saniye Çelik, “Halkın ihtiyaçlarına cevap veren bu park yapıldığı için çok mutuyuz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. 6 ay önce buraya gelinse şimdi burayı tanıyamazdınız. Muhteşem bir tesis kazandık. Mahalle halkım adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, kuzey güney, doğu batı ayrımı yapmadan Adana’nın her bölgesine eşit hizmet götürmeye çalıştıklarını belirtti.

Gençlere ve hanımlara büyük önem verdiklerini kaydeden Zihni Aldırmaz, “Burada gençlerimiz spor yapacak, çocuklarımız eğlenecek ve vatandaşlarımız zaman geçirecek. Kısa bir sürede parkı bitirdik ve Adanalıların hizmetine sunduk. Gençlerimizin spor yapması bizim için önemli. Zaten verdiğimiz destekle 113 bin 500 gencimiz spor yapıyor. Hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM YAP