DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇELİKCAN’DAN ‘GÜZEL PROJE’ ÇAĞRISI

Yayınlanma Tarihi :
ÇELİKCAN’DAN ‘GÜZEL PROJE’ ÇAĞRISI

yuregirYüreğir Belediye Meclisi ilk toplantısını yaparak çalışmalarına başladı. Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Meclis Başkanvekilleri, Meclis Kâtipleri, Encümen Üyeleri ve İhtisas Komisyonu Üyelikleri seçimleri yapıldı.

Meclisin açılışında bir konuşma yapan Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan; birlik beraberlik içerisinde Yüreğir’e hizmet etmek için çalışacaklarını belirtti. Yeni seçilen meclis üyelerine hayırlı olsun diyen Başkan Çelikcan ‘Amacımız Yüreğir’e faydalı olacak, vizyon ve ufkunu değiştirecek, gelecek nesillerimize kalıcı hizmetler bırakmaktır. Bunu sizlerle, sizlerin değerli katkıları ile birlikte yapacağız. Geçen dönemde uyum içerisinde çalışan bir meclisimiz vardı. Bu dönemde de uyum içerisinde çalışarak vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet edeceğimizi umuyorum. ‘şeklinde konuştu.

Yapılan seçimlerde Meclis Başkanvekilliğine Celal Turan ve Yaşar Turan seçilirken Meclis Kâtipliklerine Fatma Evcimik ve Sayim Fersak seçildiler. Yedek Üyeliklere ise Aslıhan Yavuz ve Yusuf Can seçildi. Encümen Üyeliklerine ise Ertuğrul Bozkurt, Bihter Eşelioğlu ve Ömer Aygün seçildiler. İhtisas Komisyonları belirlenerek görevlerine başladılar. Meclis olağan toplantısı 14 Nisan Pazartesi günü saat 16.00 da başlayacak.

YORUM YAP