DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇALIŞKAN: ŞANTAJA BOYUN EĞMEYİN

Yayınlanma Tarihi :
ÇALIŞKAN: ŞANTAJA BOYUN EĞMEYİN

caliskanMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Vefa Caddesi esnafını ziyaret etti, Barış ve Mithatpaşa Mahallelerinde açık hava toplantılarına katıldı. Esnaf gezisinde sıkmadık el bırakmayan ve sıcak bir şekilde karşılanan Çalışkan’ın açık hava toplantıları ise büyük katılım nedeniyle mitinge dönüştü.

Açık hava toplantısı olarak organize edilen Barış ve Mithatpaşa Mahallelerindeki toplantıya katılım büyük oldu. Çalışkan’ı dinlemek için toplanan Mahalle sakinleri toplantı alanını miting alanına çevirdi. Genç, yaşlı, ev hanımı ve işçilerin katıldığı mitinglerde seçimin önemine değinen ve Seyhan’ı anlatan Çalışkan’ın sözleri sık sık “Yatan gidecek, Çalışkan gelecek” , “Seyhan’a Çalışkan eli değecek” sloganlarıyla kesildi.

“AZİM ÖZTÜRK’ÜN ŞANTAJINA BOYUN EĞMEYİN”

Mitinglerde Ak Parti’nin seçimi kazanmak adına her şeyi yaptığını ama bunu başaramayacağını gördüğünü anlatan Çalışkan, son olarak Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk’ün işi şantaj yapmaya kadar götürdüğünü anlattı. Çalışkan şöyle konuştu:

“Mevcut Belediye Başkanı Azim Öztürk “İktidar partisi adayına oy vermezseniz hizmet gelmez” demiş. Sayın Öztürk kendini BDP veya CHP’nin Başkanı zannetmiş. Kendisi 10 Yıldır iktidar partisinden Seyhan Belediye Başkanı değil mi? Bu adam Seyhan’a bir çivi mi çakmış? Bunun yanı sıra sanki Seyhan’da kardan geçilmiyor, gitmiş Seyhan Belediyesine kar küreme aracı almış. Sonra da bu aracı Tokat’a göndermiş. Şimdi de şantaj yapıyor. Artık söz sırası sizde. 30 Mart’ta Azim Öztürk’e sandıkta tokatı vuracaksınız.  Seyhan’ı ehil ellere teslim edeceksiniz”

 

 

YORUM YAP