DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ÇALIŞKAN GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Yayınlanma Tarihi :
ÇALIŞKAN GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

CALISKAN8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle kadınlara karanfil dağıtan ve Kadınlar günü nedeniyle MHP İl teşkilatınca düzenlenen etkinliğe katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Kadınlarla birlikte yeni bir Dünya kurulacağını söyledi.

ÇALIŞKAN’A FATİH TERİM SOKAĞINDA BÜYÜK İLGİ

8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle esnaf ziyareti yaptığı yerlerde kadınlara karanfil dağıtan Çalışkan, Ziyapaşa Bulvarı ve çevresinde vatandaşla buluştu. Esnafı ziyaret ederek hal hatır soran Çalışkan, karşılaştığı kadınların da, kadınlar gününü kutlayarak karanfil verdi. Fatih Terim Sokağı esnafını da ziyaret eden Çalışkan’a ilgi büyüktü. Esnafın ikramlarını geri çevirmeyen Çalışkan eşit ve adil hizmet sözü verdi. Çalışkan “Seyhan Belediyesinde ilk olarak zihinsel değişim yaşanacak. 771 bin Seyhanlı’ya eşit ve adil hizmet götüreceğiz. Seyhan’da sosyal barışı hep birlikte sağlayacağız” dedi.

YENİ BİR DÜNYA KURULURKEN KADINA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, MHP İl Teşkilatınca Sular VİP’te düzenlenen Kadınlar Günü etkinliğine de katıldı. Etkinliğe MHP Adana Milletvekilleri Ali Halaman ve Seyfettin Yılmaz ile MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü de katıldı. Çalışkan burada eşi Nurten Çalışkan ile birlikte etkinliğe katılan tüm kadınların kadınlar gününü kutladı. Daha sonra konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, kadının toplumda önemli bir yeri olduğuna dikkat çekti. Çalışkan “Kadın anadır, bacımızdır, eşimizdir, sevdamızdır. Kadın bu kadar çok kimliği aynı anda taşır. İnsanlığın devamı için kadın çok önemlidir. Yeni bir Dünya kurulurken kadına büyük görevler düşüyor. O nedenle kadına gerekli değeri göstermeliyiz” dedi.

YORUM YAP