DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BÜYÜK BULUŞMA

Yayınlanma Tarihi :
BÜYÜK BULUŞMA

gidafuar Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş tarafından, Adana Gıda Toptancıları Derneği iş birliği ile, ÇUKUROVA GIDA / GIDA-TEK FUARI 2014 – Adana 8. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Unlu Mamuller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı,  ADANA AMBALAJ ve REKLÂMCILIK FUARLARI ile eş zamanlı olarak 30 Nisan – 3 Mayıs 2014 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ersözlü : ”Gıda Sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en önemli ve en stratejik sektörlerden biridir ”

TÜYAP Adana Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Gıda sektörü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük önem arz eden ana sektörlerden birisidir. Tarım ve tarıma dayalı sanayi ile ön plana çıkan Çukurova Bölgesi’nde, bölge nüfusunun büyümesine paralel olarak gıda sektörü de hızla büyümeye devam etmektedir. Gıda sektörünün topraktan sofraya gelen sürecinde, tüm gıda ürünlerinin paketleme ve ambalajlama teknikleri ile bu ambalajlama tekniklerinin tanıtım ve reklâmının en iyi şekilde yapılması, pazarda faaliyet gösteren firmalar tarafından son derece önemsenmektedir. Global rekabette firmalar, ürünlerine en iyi paketleme teknolojilerini uygulayarak, en iyi tasarımlarla ambalajlayarak, tüketicinin beğenisine sunmaktadır. İşte bu noktada Adana’da hazırladığımız fuarlar sektörün ve tüketicilerin teknolojideki gelişmeleri ve yenilikleri görmesine olanak sağlamaktadır.

Ersözlü : ” Hedef yurtiçi ve yurtdışından 30.000 ziyaretçi ”

Tarımsal ürünlerin zenginliğiyle Çukurova Bölgesinde düzenlediğimiz fuarlarımız, başta Adana olmak üzere tüm bölge ekonomisi ve yatırımları için katkılar sağlayacak olup, binlerce ziyaretçisi ile sektörün bölgedeki en önemli buluşmaları haline gelmiştir. Yurtiçinden Adana, Adıyaman, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Batman, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sivas, Şanlıurfa,  Van başta olmak üzere kırk farklı ilden ve yurtdışından K.K.T.C., Lübnan, İran, Mısır,  Irak’tan davet edilen profesyonel alım heyetleri ve ilgili ziyaretçisi ile dört gün boyunca açık kalacak fuarlarımızda, sektördeki gelişmeleri yakından takip edecek, ürünleri kıyaslama fırsatı bulacaklardır.

Birbirini destekleyen üç sektörün bir arada buluştuğu, gıda ve gıda ürünlerinin ambalajlanmasına ve pazarlanmasına yönelik konsepti ile 132 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla hazırlanan fuarlarımız, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Tarım İl Müdürlüğü, Adana Gıda Toptancıları Derneği, Gıda Mühendisleri Odası Adana Şubesi ve KOSGEB’in işbirliği ile 30 Nisan – 2 Mayıs 2014 tarihleri arasında 10.00 – 21.00, 3 Mayıs 2014 günü ise 10.00 – 20.00 saatleri arasında açık olacak ve ziyaret edilebilecektir.”

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış