DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BN HOTEL THERMAL & WELLNESS’IN BAYRAM SÜRPRİZİ ÖYKÜ GÜRMAN

Yayınlanma Tarihi :
BN HOTEL THERMAL & WELLNESS’IN BAYRAM SÜRPRİZİ ÖYKÜ GÜRMAN

BAYRAMDA MUHTEŞEM BİR DOĞADA YENİLENİN: BN HOTEL THERMAL & WELLNESS

 

BAYRAMDA MUHTEŞEM BİR DOĞADA ‘ŞİFALI’ YOLCULUK

 

BN HOTEL THERMAL & WELLNESS’IN BAYRAM SÜRPRİZİ ÖYKÜ GÜRMAN

 

Mersin Toros dağlarında muhteşem bir doğada, 35 farklı termal havuzu ve göz alıcı mimarisiyle Avrupa’nın en iyi lüks termal oteli seçilen BN Hotel Thermal & Wellness, bayramda ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunuyor. 18 Haziran Salı günü sevilen sanatçı Öykü Gürman’ı sahnesinde ağırlayacak olan BN Hotel Thermal & Wellness, bayram tatilinde hem dinlenmek hem de yenilenmek isteyen konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. 

 

 

‘Luxury Thermal’ kavramını hayata geçiren Türkiye’deki ilk ve tek otel olma özelliğine sahip BN Hotel Thermal & Wellness, doğadan geldiği gibi sunulan en değerli ve kaliteli saf termal suya sahip spa’larıyla konuklarını bayramda sağlıklı bir yenilenme yolculuğuna davet ediyor.

 

Öykü Gürman’dan Bayram Özel Konseri 

Öykü Gürman 18 Haziran Salı günü, bayram özel konserinde BN Hotel Thermal & Wellness sahnesinde olacak. Gürman, en sevilen şarkılarını BN Hotel Thermal & Wellness’ın muhteşem atmosferinde seslendirerek konuklara büyüleyici bir akşam yaşatacak. BN Hotel programa katılmayan küçük misafirleri için de Kids Club’ta ücretsiz olarak çeşitli aktiviteler organize edecek.

 

‘Bahçeden Sofraya’ Gurme Lezzetler

‘Bahçeden sofraya’ konseptiyle kendi bahçesinde ve bostanında yetişen ürünleri kullanan otel, gurme ve özgün lezzetleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

Lokal ve Akdeniz mutfağına sahip Defne Restaurant, BN Hotel’in imza restoranları arasında yer alırken; bir diğer restoranı Il Forno; odun ateşinde pişen eşsiz lezzetleriyle İtalyan mutfağının zarafetini sunuyor.

 

Narenciye Kokuları Eşliğinde Spor

11.500 m2’lik alana yayılan ve bölgenin doğal güzellikleri içinde yer alacak şekilde tasarlanan otel; oda, süit ve villalardan oluşan konaklama seçenekleriyle misafirlerine sessizliğin ve huzurun tadını çıkarma fırsatı sağlıyor.

Mersin’in elverişli ikliminde narenciye bahçelerinin hemen yanında yer alan BN Hotel, nefis kokular eşliğinde spor yapma fırsatı ve aktiviteleriyle misafirlerini doğanın kucaklayıcı gücüyle buluşturmaya devam ediyor.

 

Şehirden kaçış ve ayrıntılı bilgi için bnhotels.com.tr

YORUM YAP