Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘BİR YANIMDA İNÖNÜ, BİR YANIMDA M.KEMAL’

Yayınlanma Tarihi :
‘BİR YANIMDA İNÖNÜ, BİR YANIMDA M.KEMAL’

chpcukurova2Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan, ilçe örgütünü ziyaret eden 2. ve 5. sıra milletvekili adaylarının isimlerinin Türkiye açısından önemine dikkati çekti. Partililerine adayları tanıtırken, “Bir yanımda İnönü, bir yanımda Mustafa Kemal” sözleriyle alkış alan Erdoğan, “Zülfikar İnönü Tümer ve Mustafa Kemal Özkan isimleri hem partimiz hem de Türkiye açısından büyük önem taşıyor. Partimiz ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucularının adını taşıyan İki isim de parti tabanımızdan gelen, Adana’ya ve ilçelerimize katkı sunacak değerli kişilerdir” dedi. 7 Haziran’daki seçimin Türkiye açısından milad olduğunu dile getiren Erdoğan, “Hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Bu ülkenin kuruluş ve kurtuluşuna imza atan CHP gibi bir partinin üyeleri olarak tarihi sorumluluğu yerine getireceğiz. Seçim için tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Oylarımıza hep birlikte sahip çıkacağız” diye konuştu.

chpcukurova4TÜMER: “IŞIK TUTACAĞIZ”
Partililerinin gösterdiği ilgiye teşekkür eden İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer ise, “Partililerimize, il ve ilçe örgütlerimize, sade üyelerimize, Adana’ya ve ülkemize olan sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Türkiye geneline yayılan sinerjiyi ve enerjiyi boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu. 1973-1977 yılları arasında milletvekilliği yapan babası Emin Bilen Tümer’in CHP sayesinde kazandığı paralarla okuduğunu anımsatan Tümer, “Sorumluluğumu yerine getirmek ve CHP’ye, halkımıza borcumu ödemek için bana bir fırsat sunuldu. Onurlu görev bilinciyle sorunların çözümüne ışık tutabilirsek mutlu olacağım” dedi.

chpcukurova1ÖZKAN: “MAHÇUP OLMAYACAĞIZ”
Adana Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Kemal Özkan da Adana’da en az 6 milletvekili çıkaracak güçte olduklarını söyledi. Milletvekili adaylarının belirlenmesinde partililerin büyük emek ve çaba sarfettiğini dile getiren Özkan, “Adana merkez ve tüm ilçelerde oy oranımızı artıracağız. Görevimizi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Genel başkanımıza, örgütlerimize ve partililerimize mahçup olmayacağız” diye konuştu.
chpcukurova3

YORUM YAP