DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BEKİR SITKI ÖZER BOMBALADI

Yayınlanma Tarihi :
BEKİR SITKI ÖZER BOMBALADI

bekir_sitki_ozerAdana Büyükşehir Belediyesi’nin önceki dönem CHP’li meclis üyesi Bekir Sıtkı Özer, CHP’nin mevcut örgütlerle başarılı olamayacağını savundu. CHP Gençlik Kolları’nda başlayan siyasi hayatında son olarak meclis üyeliği yapan ve yeni dönemde CHP İl Başkanlığı’nı hedefleyen Bekir Sıtkı Özer, facebook hesabından yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Bu örgütlerle başarılı olamayacağımız bir kez daha görüldü. Sayın gercekgundem.com yazarı Barış Yarkardaş hala cemaat diyor! Cumhuriyetin altını oyan, sinsi sinsi hedefine ulaşmaya çalışan cemaatı savunmak MUSTAFA KEMAL’in partisi CHP’ye mi düştü?
Tabandan kopuk MKYK derhal görevi bırakmalıdır. Özellikle adları çeşitli söylentilere karışan yöneticilerden hesap sorulmalıdır.
Tüzük değişmelidir! Bu kadar genel başkan yardımcısı olmaz, Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın’ın yerel yönetimlerle ilgili yaptığı bir çalışma var mıdır? Meclis üyeliği yaptığım süre içinde buna raslamadığımı söylemek istiyorum. Belediye Başkan Adaylarının hangi pazarlıklar sonucu seçildiğini bilmeyen kaldı mı?
Partiye kayıtları olmayan insanların,bir gecede meclis üyesi yapılıp tüzüğü ayaklar altına alanlar 550 sayfa rapor yazsa ne olur?
Her seçim öncesi sağa açılma gibi saçmalığı gündeme taşıyanlar bir kez daha çuvalladınız mı? 35 milyon yoksulu olan bir ülkede sol oylar patlama yapamıyorsa CHP’nin yakasından düşün!
37 ilde %10’nun altında CHP’nin başarılı olduğunu söyleyen yöneticiler başınızı kumdan çıkarın!
Sağ partileri batıran kişileri m.vekili yapmak CHP’ye ne kazandırdı? Bunların tümü Yaşar Nuri Öztürk’ün tırnağı bile etmez. Böyle bir adamı kaçıracaksınız, döküntüleri meclise taşıyacaksınız. Bakın son seçimlerde ki Türkiye haritasına!
Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu gidişe neşter vurması gerekiyor. CHP hızla çözülmeye gidiyor. CHP öncelikle özüne dönmek zorundadır. Gençlik kolları Genel Merkezi işgal ettirmek gibi ham işlerle uğracağına üniversitelerde örgütlenmeyi denesinler.
CHP SOL PARTİ OLMAK ZORUNDADIR. Çöken merkez sağın payandası olmak gibi bir misyonu yüklenemez.
Kimsede CHP’nin genleriyle oynamaya kalkışmasın.”

YORUM YAP