Gündem Adana

BAYRAM OLSUN

BAYRAM OLSUN
19 Ekim 2013 - 14:01

celikcan_bayram_ziyaretiYüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğirli vatandaşların bayram sevincine ortak oldu. Yüreğir’in değişik semtlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan vatandaşlarla bayramlaştı. Çocuklara sürpriz hediyeler dağıttı.

Yüreğir olarak büyük bir aile olduklarını belirten Başkan Çelikcan ‘Biz göreve geldiğimizden bu yana vatandaşlarımızla sürekli içiçe olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz.’ dedi. Bayramların bayram tadında kutlanması, geleneklerin unutulmaması gerektiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘Bayram dolayısıyla değişik mahallelerde vatandaşlarımızı ziyaret edip onlarla bayramlaştık. Ben bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın bu seneki bayramlarının kutlarken gelecek bayramlarda yine brlikte olmak dileğiyle herkese iyi bayramlar diliyorum.’ şeklinde konuştu.

Tahsilli mahallesinde oturan, bundan önce pazarcılık yapan ve rahatsızlanınca pazarcılık da yapamayan eşini de kaybetmiş bir aileyi ziyaret eden Başkan Çelikcan onlarında bayramını kutladı ve durumu hakkında bilgi aldı.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın kendilerini ziyaret etmesinden memnunluk duyduklarını belirten vatandaşlar ‘Bizlerin yanına gelerek bayramımızı kutladığı için başkanımıza teşekkür ediyoruz.’dediler. Çocuklar ise dağıtılan oyuncaklara çok sevindiler.