Ankara Escortları

DOLAR32,1911% 0.02
EURO34,9700% -0.09
STERLIN40,9261% -0.03
FRANG35,3434% -0.03
ALTIN2.504,06% -0,25
BITCOIN69.602,001.811

BAŞKANLARDAN SALDIRIYA TEPKİ

Yayınlanma Tarihi :
BAŞKANLARDAN SALDIRIYA TEPKİ

baskanlarÇukurova Belediye binasına önceki gün yapılan silahlı saldırıya Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan da sert tepki geldi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ‘’geçmiş olsun’’ ziyaretinde bulunan Sözlü ve Karalar, “Halka hizmet eden bir belediyeye ve halkın seçtiği bir belediye başkanına yapılan saldırıya karşı Adana tek yürektir, yanındayız’’ dediler.

“BU SALDIRI HALKA YAPILMIŞTIR”

Çukurova Belediyesi’ne pompalı tüfekle ateş edilerek önceki gün yapılan saldırıya tepkiler sürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da saldırıya tepkilerini bugün Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e makamında geçmiş olsun ziyareti yaparak dile getirdiler. Saldırıya karşı Adana’nın tek yürek olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Bu haince saldırıyı tasvip etmemiz mümkün değil. Her türlü hukuk dışı saldırının karşısındayız. Halka hizmet eden bir belediyeye ve halkın seçtiği bir belediye başkanına yapılan saldırıya tüm Adana karşı durmalıdır. Adana bu olay karşısında tek yürektir’’ dedi. Karalar da “Bu saldırıları kınıyoruz. Soner Başkan’ın yanındayız. Bizlerin hep beraber oluşturduğu birliktelik ve şık bir tablo var. Bu Adana için umut oldu. Muhtemelen talepleri reddedilen çevrelerin çirkin saldırısıdır bunlar’’ diye konuştu.

‘’ÜSTESİNDEN HEP BİRLİKTE GELECEĞİZ’’

Sözlü ve Karalar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ise, “Değerli başkanlarımız gibi dostlarımız, partililerimiz günlerdir bizi arayıp soruyor ve destek oluyorlar. Bunlar aslında Türkiye’nin her tarafında olan vakalar. Belediyeden nemalanmaya alışmış çevreler var. Biz bunlara geçit vermeyip halkın parasının bekçiliğini yapıyoruz. Şiddete başvurarak bir yere varamayacaklarını elbette anlayacaklar. Üstesinden geleceğiz’’ dedi ve ziyaret için teşekkür etti.

YORUM YAP