Ankara Escortları

DOLAR32,2042% 0.07
EURO35,0412% 0.13
STERLIN40,9907% 0.14
FRANG35,4255% 0.22
ALTIN2.504,08% -0,25
BITCOIN70.990,006.088

BAKIN NELER YAPMIŞLAR!

Yayınlanma Tarihi :
BAKIN NELER YAPMIŞLAR!

mhp
 ‘haber7.com’, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Adana’da düzenlediği ve ‘Mahşeri kalabalık’ olarak tanımlayarak büyük memnuniyet duyduğu miting fotoğrafını “Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa’da” başlığıyla kullandığı öne sürüldü.
MHP Adana İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Adana’daki fotoğrafın site tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Manisa fotoğrafı olarak kullanıldı. MHP İl Başkanlığı Basın Bürosu, aynen şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye’de ‘Bu kadar da olmaz!” dedirten olay, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan lehine haber üretme çabasıyla yaşandı. Kurucusu olduğu AKP’den kopamayan Tayyip Erdoğan, partisine oy kazandırmak için Manisa’da halkın karşısına çıktı. Ancak; bütün baskı ve dayatmalara rağmen Manisa’da umduğu kalabalığı bulamayan ve hayal kırıklığı yaşayan Erdoğan’ın ‘üzülmemesi için’, ‘yandaş basın’ yine vazifesini yaptı.

REKORLAR KİTABINA GİREBİLİR
Tayyip Erdoğan ve AKP’nin emrinde çalıştığı bilinen “haber7.com”, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Adana’da 4 Haziran’da yaptığı mitingin fotoğrafını “Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa’da” başlığıyla okuyucularına duyurdu. Adana’daki muhteşem kalabalıktan etkilenen yandaş haber sitesi, başka bir siyasi partinin başarısını ortaya koyan en önemli görseli, AKP’nin genel başkanından daha fazla çalışan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı memnun etmek için kullandı. Yandaş haber sitesinin bu haberi (!), “Dünyadaki en ilginç aşırmalar’ alanında ‘Guinness Rekorlar Kitabı’na girmesi bekleniyor.

BAHÇELİ’NİN AÇTIĞI OKULU ERDOĞAN’A AÇTIRDILAR
Tabanda devam eden büyük kaymalar sonucu büyük panik yaşayan AKP cenahı, daha önce de Devlet Bahçeli’nin 2002 yılında açtığı okulu, Erdoğan’ın hoşnutluğunu kazanmak için geçtiğimiz günlerde yine Erdoğan’a açtırarak, ilginç bir ‘aşırma’ya daha imza atmıştı.”

YORUM YAP