DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAHA RÜZGARI

Yayınlanma Tarihi :
BAHA RÜZGARI

bahaTürk pop müziğinin önde gelen isimlerinden biri olarak gösterilen Baha, bu kez sevilen parçalarını Adana’da, Adanalı hayranları için seslendirdi. Özel bir gecede sahne alan Baha, Baha, sesi kadar gitarı ve sahne performansı ile de ilgi topladı.

ORYANTAL ŞOV

Ebru Özgürdal’ın organizasyonluğunu üstlendiği geceye Şirin Park Otel ev sahipliği yaptı. Gecede sahneye ilk olarak Adana’nın sevilen sanatçılarından Hüseyin Karabulut çıktı. Birbirinden hareketli parçaları ile geceye katılanlara keyifli anlar yaşatan Karakuş, istek parçaları da karşılıksız bırakmadı. Sonrasında sahne alan ünlü oryantal Dora, dansı kadar sempatik tavırları ile de dikkat çekti. Davetlilerin de arasına karışan Dora, kıvrak dansı ile beğeni topladı.

GİTAR RESİTALİ

Gecenin finalini ise, Baha yaptı. ‘Kutupta Yaz Gibi’, ‘Aşkımız Bitecek’ ve ‘Seni Benden Alamazlar’ adlı parçaları ile öne çıkan Baha, bu kez sevilen parçalarını Adanalı hayranları için seslendirdi. Genç kızların şıklıkta adeta birbiri ile yarıştığı gecede gitarı ile de bir resital sunan Baha, eski ve yeni albümlerinden seçkiler sundu. Geceye katılanlar kimi zaman duygu dolu dansları, kimi zaman da çiftetellileri ile pisti bir an olsun boş bırakmadı.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Objektiflere birbirinden renkli görüntüler yansıdığı konserde, yeni dostluk köprüleri kurulurken, var olan arkadaşlık ve dostluk bağları da güçlendirildi. Yaşanan anı ölümsüzleştirmek isteyenler ise, cep telefonları ile bol bol görüntü alıp, hatıra fotoğrafları çektirdi. Baha da kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını geri çevirmedi ve onlarla samimi pozlar verdi. Konser, gecenin ilerleyen saatlerinde son buldu.

YORUM YAP