DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“AZİMLE ÇALIŞTIK BİRLİKTE BAŞARDIK”

Yayınlanma Tarihi :
“AZİMLE ÇALIŞTIK BİRLİKTE BAŞARDIK”

azimSeyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, hizmet dönemlerinde hep halkın istekleri doğrultusunda proje üretip başarıya ulaşıldığını belirterek, “Yeni hizmet döneminde de yine halkımızla el ele omuz omuza çalışıp birlikte başaracağız” dedi.

Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk, mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor. Gittiği her mahallede halkın büyük ilgisiyle karşılanan, onların coşkulu destek sözleriyle moral bulan Belediye Başkanı Prof. Dr. Öztürk, “Siz kıymetli kardeşlerimize hizmet üretmeye Allahın izniyle yeni dönemde de devam edeceğiz. Bizim gündemimiz seçim değil, sizler için hizmet üretmektir. Sizler isteyeceksiniz biz çalışacağız, sizin için çalışacağız, sizin için üreteceğiz” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk, mahallelerde düzenlenen ziyaret ve açık hava mitingleriyle moral depoladı. Mahalle mitinglerinde toplamda onbinlerce kişiye hitap eden Başkan Prof. Dr. Öztürk, “Seyhanımızın şehircilik açısından tek kurtuluşu Kentsel Dönüşüm ve yenilemedir. Adana’da tarihin ilk kentsel dönüşümünü sizlerin desteğiyle biz başlattık. Yeni dönemde de Seyhanımızda ihtiyaç olan her mahallede kentsel dönüşümü başlatacağız. Geçmişi 50 yıla uzanan bir dönemde çarpık ve düzensiz yapılaşmaya mahkûm olmanıza içimiz el vermiyor. Bu anlamda asgari ücretle çalışmak zorunda kalan kardeşlerimizin bile rahatlıkla ev sahibi olabilecekleri projeleri yine hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

YORUM YAP