Ankara Escortları

DOLAR32,1800% 0.07
EURO34,9826% -0.04
STERLIN40,9690% 0.03
FRANG35,3727% 0.16
ALTIN2.507,96% 0,19
BITCOIN70.256,21-1.937

AV. ELİF’TEN ÖRNEK ÇALIŞMA

Yayınlanma Tarihi :
AV. ELİF’TEN ÖRNEK ÇALIŞMA

elif_dogan_turkmen_esnaflarCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, unutulmaya yüz tutan meslek sahiplerinin destekçisi olacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Çukurova’da unutulmaya yüz tutan meslekleri ve bu meslekleri icra eden esnaflara pozitif ayrımcılık yapılacağını söyledi.

Şubat ayından bu yana Çukurova’da gezmedik yer, sıkmadık el bırakmayan Av. Elif Doğan Türkmen, Çukurova’da baba mesleğini sürdüren, mahalle ve sokak sakinleriyle samimi diyaloglar gerçekleştiren, mahallelik kültürüne büyük katkı koyan terzi, berber, bakkal, ayakkabı tamircisi ve esnaf gibi birçok hemşerisini gezerek sorunlarını dinledi.

Türkiye Cumhuriyeti tarihine ışık tutan mesleklerin yaşatılması ve geliştirilmesi için belediye bünyesinde özel birimler oluşturacaklarını kaydeden Av. Türkmen, mahallerdeki esnafların samimi ve içten destekleri karşısında duygulu anlar yaşadı. Bazı esnafların işyerlerine astığı Av. Elif Doğan Türkmen afişleri karşısında teşekkürlerini sunan Av. Türkmen, “Bizi bağrına basan Çukurovalı hemşehrilerimin desteği karşısında her geçen gün daha çok hizmet hedefiyle doluyorum. Çocukluğumuzda mahallemizde, sokağımızda renkli görüntüler, dostluk ve kardeşliği pekiştiren esnaflarımızın ötelenmesine seyirci kalmayacağımın bilinmesini istiyorum. Partililerimizin ve Çukurovalı hemşehrilerimizin bize olan desteği sürdükçe başarıyı hep beraber yakalayacağımıza inanıyorum. Çukurova’yı sadece Adana’da değil tüm Türkiye’de konuşulacak örnek bir ilçe yapacağız” dedi.

YORUM YAP