DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AV. ELİF, HER YERDE

Yayınlanma Tarihi :
AV. ELİF, HER YERDE

elif_doganCHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Mahfesığmaz’daki bir evde mahallelilerle buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, hedefine emin adımlarla ilerliyor. ‘Çukurova’ya Kadın Eli Değsin’ sloganıyla 9 ay önce çıktığı yolda büyük destek gören ve hemşehrilerinin desteğini her geçen gün artırdığı Av. Elif Doğan Türkmen, Mahfesığmaz Mahallesi’nde ev toplantısı düzenledi.

Sivil toplum örgütleri, sendikalar, odalar, dernekler, mahalle, esnaf ve halkla buluşmalarını aralıksız sürdüren Av. Türkmen, ev toplantısında özellikle gençlerin ve kadınların
ilgisiyle karşılaştı. CHP’ye ve kendisine inanan tüm Çukurovalılar’a teşekkür eden Av. Türkmen, konuksever Gülşen Ataş’ın evinde mahallelilerin sorunlarını tek tek dinleyerek notlar aldı.
Çukurova’nın Türkiye’nin parlayan yıldızı olabilecek bir yapıya sahip olduğuna dikkat çeken Av. Elif Doğan Türkmen, kadınların ve gençlerin, öğrencilerin, yaşlıların ve çocukların daha rahat mekanlara kavuşması için projelerinin ve ekibinin hazır olduğunu söyledi.
Çukurova’da çocuk oyun alanları, öğrenci yurtları, kent meydanı, çok yönlü kültür merkezleri, teknolojiye uygun dinlenme ve park alanları, kadın konuk evi, Seyhan Baraj Gölü Su Sporları başta olmak üzere güleryüzlü liderlik anlayışıyla ilçeye ayrı bir güzellik geleceğini ifade eden Av. Türkmen, “Kızlarımız ve kadınlarımızla birlikte gençlerimize girişimcilik ruhunu aşılayacağız. Sosyal demokrat bir partinin mensubu olarak rutin belediyecilik hizmetlerinin dışına çıkacağız. Çukurova’da yaşayan halkımızın refah seviyesinin yükselmesi için Avrupa Birliği ve Dünya Bankası hibe fonları için özel projelerimiz olacak. Türkiye’deki belediyelerin göz önüne almadığı avantajları Çukurova’daki hemşehrilerimiz için kullanacağız” dedi.
Av. Elif Doğan Türkmen, “Çukurovalı hemşehrilerimize özel hazırladığımız ‘Kentte İnsan Hakları Avrupa Şartı’ başlıklı kitapçığımızda vurguladığımız üzere Çukurova’da Avrupa Birliği standartlarında bir yerel yönetim anlayışını hakim kılacağız. Kaliteli kent yaşamının güzel örneklerini sergileyeceğimiz Çukurova’da toplumun algısından farklı olarak güleryüzlü liderlik anlayışıyla halkımızın isteklerine kayıtsız kalmayacağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAP