Gündem Adana

ATF’DEN İLÇELERE ÇIKARTMA

ATF’DEN İLÇELERE ÇIKARTMA
16 Kasım 2013 - 16:43

atf_Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol, beraberindeki yöneticileri Mahmut Dalkır, Emin Canbolat, Mesut Bedir, Sadık Dinçer ve Hayali Kesmez ile birlikte ilçelere çıkartma yaptılar.

Kozan, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelere giden Erol ve yöneticileri, bölgenin sorunlarına merhem olmak adına önemli bir adım attılar.

İlk önce Kozan’a giden Başkan Erol ve yöneticileri, burada Kaymakam Avni Oral ve muhtarlarla bir araya geldiler. Kaymakam Oral’a plaket, derneklerinin rozeti ve flamasını hediye ettiler. Kozanlı muhtarların sorunlarını da dinlediler.

Ardından Feke’ye geçtiler. Feke Kaymakamı Mehmet Balıkçılar’a plaket, derneklerinin rozeti ve flamasını takdim ettiler. Feke’li muhtarlarla da bölgenin sorunlarını paylaştılar.

Daha sonra Saimbeyli’ye geçtiler. Burada Çukurova Üniversitesi’nden gelen Sadık Dinçer esnaflarla sohbet etti.

Finalde de Tufanbeyli’ne geçen Başkan Erol ve yöneticileri Kaymakam Serdar Demirkan’a da derneklerinin flamasını, rozetini ve plaket takdim ettiler. Tufanbeylili muhtarlarla da buluşan Başkan Erol ve yöneticileri, Tufanbeyli muhtarlar birliğinin kurulması adına çalışmalar başlattılar.

Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol, federasyon olarak kuruldukları ilk günden bu yana çalıştıklarını ve bölgenin sorunları ile boğuştuklarını belirterek, “Bu mücadelemize kaymakamların da destek sözü vermesi bizleri mutlu etmiştir. İlçelerimizin gelişmesi ve daha ileriye götürmesi adına taşın altına elimizi sokmaya devam edeceğiz” diye konuştu.