Gündem Adana

ANNELERİN DEĞERİ KAYBETMEDEN BİLİNMELİ

ANNELERİN DEĞERİ KAYBETMEDEN BİLİNMELİ
09 Mayıs 2014 - 10:29

HUZUREVISenin İçin Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Si-Der), Özel Adel Huzur Evi’nde Anneler Günü’ne özel etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinliğe fasıl ekibi ve çok sayıda insan katılırken; başta Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Kadriye Karaçalı, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt ve Önce Adana Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Abdurrahman Sezgin olmak üzere pek çok stk etkinlikte hazır bulundu.

Si-Der başkanı Nüvit Dağtekin yaptığı açıklamada: “Hepimiz için yeri doldurulamayacak tek varlık olan annelerimizin değerini ve kıymetini onları kaybetmeden anlamalıyız. Bazı değerler vardır ki yeri hiç bir şekilde doldurulamaz. Yalnızca Anneler Günü’nde değil, her gün onlara olan ilgimizi ve sevgimizi göstermeliyiz.” diyerek annelere gerekli değerin gösterilmesi gerektiğini vurguladı. Dağtekin: “Gözlerde ışık, yüreklerde sevgi, dudaklarda tebessüm olduğumuz bu geceye gönülleriyle katılan tüm dostlara yürek dolusu teşekkür ediyorum. Hepimizin göstermiş olduğu bu duyarlılığın herkese örnek olmasını temenni ediyorum. Ben, biz olduğumuz zaman benim!” diyerek konuşmasını noktaladı.

Fasıl ekibinin icra ettiği müziklerle saatlerce eğlenen huzurevi sakinlerine güller ve hediyeler dağıtıldı. Huzurevi Sorumlu Müdürü ve Sosyal Hizmet Uzmanı Gülizar GÜROL: “Böyle güzel bir organizasyonu tertip ettiği için Si-Der Başkanı Sayın Nüvit Dağtekin’e çok teşekkür ediyorum. Kurumumuz için yapılan bu etkinlik hem sakinlerimizi hem de bizi son derece mutlu etmiştir.” dedi.