DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ANLAMLI BULUŞMA

Yayınlanma Tarihi :
ANLAMLI BULUŞMA

eczacilarAdana Eczacı Odası Yönetimi, Adana Seyhan Huzurevinde kalan yaşlı sakinler ile Güneş Restoranda bir araya gelerek yemek yedi. Adana Eczacı Odası, Adana Seyhan Huzurevi Sakinleri ile yaşlılar haftasında geleneksel hale getirdiği buluşmalarına Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör’de katılarak renk verdi.

Adana Eczacı Odasının “Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında düzenlediği geleneksel yaşlılar haftası buluşmasına Adana Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ, sayman Ecz. Sühendan Toksöz, yönetim kurulu üyeleri Ecz. Erdem Kızıltepe, Ecz. Tuba Ulular Deveci, Ecz. Fatih Berktaş, eczacılar ve ADEO çalışanları, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör ve yardımcıları ile Adana Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Yardımcısı Figen Özdemir katıldı.

Oda işlerinin yanı sıra sosyal sorumluluklarını da aksatmadıklarını belirten ADEO Genel Sekreteri Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ, “Her yıl olduğu gibi bu yıl’da değerli büyüklerimizle bir araya gelip, ellerini öpmek istedik. Yaşlılarımızı kendi ortamlarından ayrı bir yerde ağırlayarak, hem onlara bir değişiklik yaratmak hem de üyelerimizle buluşturmak istedik. Bizler de onları mutlu edebildiysek, ne mutlu bize…“ diye konuştu.

Adana Eczacı Odası yönetiminin Huzurevi sakinleri ile birlikte vakit geçirebilme adına düzenledikleri etkinliği çok anlamlı bulduğunu ifade eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör, “Eczacı Odası yöneticilerine yaşlı insanlarımızı mutlu etme adına verdikleri bu yemek ve manevi anlamda gösterdikleri çaba için çok teşekkür ediyorum. Yaşlılar Haftasında yönetiminiz yaşlılarımıza gerekli hassasiyeti gösteriyor. Eczacılarımızın da en azından senede 2-3 kez merkezimizi ziyaret etmelerini bekliyoruz” dedi.

Birlikte yenilen yemeğin ardından Huzurevi sakinlerinden Mehmet Özeroğlu’nun seslendirdiği Türk Sanat Müziği eserleriyle katılımcıları coşturdu. Geleneksel yaşlılar haftası buluşmasında Huzurevi sakinlerinin el emeği ile hazırladıkları teşekkür plaketini Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör tarafından Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ’a verildi.

YORUM YAP