Ankara Escortları

DOLAR32,1916% 0.02
EURO35,0137% 0.43
STERLIN41,1028% 0.35
FRANG35,2469% 0.32
ALTIN2.450,42% -0,46
BITCOIN69.799,99-0.496

ANIL TANBUROĞLU’NUN BAYRAM MESAJI

Yayınlanma Tarihi :
ANIL TANBUROĞLU’NUN BAYRAM MESAJI

CHP İl Başkanı Tanburoğlu; “Barış, kardeşlik ve huzur içinde nice bayramlar diliyorum.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı, Adana halkının Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Başkan Tanburoğlu; “Ülkemizde ve İslam coğrafyasında çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayramlardır. Bayramlar, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut ve sevgi veren, birlik ve beraberliği pekiştiren özel günlerdir” dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerinden başarıyla çıktıklarını ve çifte bayram heyecanı yaşadıklarını belirten Başkan Tanburoğlu şöyle devam etti: “Halkımız şunu çok iyi bilsin ki barış, huzur ve kardeşlik duyguları içinde kutlayacağımız bayramlar yakındır. Halkımızın teveccühü ve desteğiyle 31 Mart Yerel Seçimlerinden başarıyla çıktık. Halkımız bize güvendi, yurttaşlarımızın bize gösterdiği bu güvene layık olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle daha nice güzel bayramlarda buluşmak üzere, bütün hemşerilerimizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için; barışa, sevgiye ve kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi dilerim.”

YORUM YAP