DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ANATOLİA ROTARY, ATA’NIN HUZURUNDA

Yayınlanma Tarihi :
ANATOLİA ROTARY, ATA’NIN HUZURUNDA

Adana Anatolia Rotary Kulübü 2024-25 Dönem Başkanı Ender Kunt, yönetim kurulu ve üyeler, eşleri ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ettiler.

Türkiye’de 2024-2025 döneminde görev yapacak olan Uluslararası Rotary’nin bölge federasyonları yeni döneme Atatürk’ün huzurunda başladı. Türkiye’deki üç bölgeden yüzlerce Rotaryen, Rotaract ve Interact Aslanlı Yol’dan yürüyerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıktı. Burada, Atatürk’ün mozolesine çiçek bırakırken, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Rotaryenler, daha sonra Anıtkabir özel defterinin bulunduğu, Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti.

Adana Anatolia Rotary Kulübü Başkanı Ender Kıvanç Kunt, “Ata’mızın huzuruna çıkarak yeni döneme başladık. Yolumuz da yönümüz de Mustafa Kemal Atatürk’tür.  Güzel bir döneme vesile olmasını temenni ediyorum. Temel hedefimiz devraldığımız kulübümüzü daha ileri taşımaktır. Bir yıllık hizmet süremizde üyelerimizin ve eşlerimizin desteği ile kulübümüzü bir adım öteye taşıyacak, akıllarda kalan projeler yapacağız” dedi.

YORUM YAP