Ankara Escortları

DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.815,151.848

ALİ UĞUR AKBAŞ’A DİKKAT!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
ALİ UĞUR AKBAŞ’A DİKKAT!

aliMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın Hüseyin Sözlü  olarak açıklanmasının ardından gözler merkez ilçelere çevrildi.
Tüm partilerin gözbebeği konumundaki Çukurova’da ise aylar önce aday adaylığını geniş katılımlı bir toplantıyla açıklayan işadamı Ali Uğur Akbaş’ın en iddialı aday konumunda olduğu konuşuluyor.
Açıklamasından bu yana geçen süreçte Çukurova’daki mahalleleri dolaşan, çarşı Pazar gezen Ali Uğur Akbaş’a MHP tabanının da sıcak baktığı kaydediliyor.
MHP’nin efsane lideri Alparslan Türkeş’le birlikte siyaset yaptığı bilinen ve geçen süre zarfında MHP’den ve MHP tabanından kopmayan Ali Uğur Akbaş’ın Devlet Bahçeli ile de sürekli bir görüş alışveri içerisinde olduğu dilden dile dolaşıyor.
MHP’nin Büyükşehir Adayı Hüseyin Sözlü’nün aday adaylığı tanıtım toplantısında Ali Uğur Akbaş’ı yalnız bırakmadığı bilinirken Akbaş’ın Çukurova’da diğer adaylardan birkaç adım önde olduğu belirtiliyor.
Adana’nın yanı sıra Türkiye’nin birçok yerinde inşaatlara ve konutlara imza atan Ali Uğur Akbaş’ın Adana spor ve sanat dünyasına olan yakınlığı da dikkat çekiyor. Adana Demirspor’da ikinci başkanlık yapan, Adanalı televizyon yıldızı ve oyuncu eşi Yeliz Yeşilmen’in de büyük destek verdiği Akbaş’ın Çukurova adaylığının her an açıklanabileceği vurgulanıyor.
Hüseyin Sözlü’nün toplantı ve ziyaretlerinde adeta yanından ayırmadığı Ali Uğur Akbaş’la uyum içerisindeki hali tüm kesimler tarafından dile getirilirken Akbaş’ın adaylık için yoğun çalışma temposundan taviz vermemesi dikkat çekiyor.
Öte yandan MHP’nin Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı ve eski il başkanı Ahmet Erdoğan’ın da Seyhan’da adaylığa en yakın isim olduğu vurgulanıyor. Hüseyin Sözlü gibi Ahmet Erdoğan’ın da Ali Uğur Akbaş ismine sıcak bakabileceği kaydediliyor.
CHP ve AKP’den farklı olarak Türkiye’nin birçok yerinde adaylarını netleştirerek parti tabanını memnun eden MHP’nin ilçe belediye başkan adaylarını da diğer partilerden daha önce açıklayabileceği konuşuluyor.

YORUM YAP