tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

ALDIRMAZ’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

ALDIRMAZ’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
03 Ocak 2014 - 14:39

aldirmaz_dogum_gunu_supriziBüyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, makamına geldiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı.

Zihni Aldırmaz’ın doğum gününü unutmayan bürokratlar, özel kalem müdürlüğü çalışanları ve belediye personeli sürpriz bir kutlama organize ettiler. Makamına geldiğinde pasta ve hediye sürprizi ile karşılaşan Zihni Aldırmaz herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Kendisi için hazırlanan ve üzerinde “Bu kent size seviyor” yazan pastayı kesen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Sizlere teşekkür ediyorum. Ayrıca hepinizin yeni yılını kutluyorum. Diliyorum ki 2014 yılında da güzel günlerde hep birlikte oluruz” şeklinde konuştu.

Zihni Aldırmaz’ı ikinci sürpriz ise Kürek İhtisas Kulübü’nde bekliyordu. Kürek İhtisas Kulübü’nü ziyaret eden Zihni Aldırmaz burada da sürpriz kutlama ile karşılaştı. Halkla İlişkiler Birimi personeli hazırladıkları pasta ile Zihni Aldırmaz’a hoş bir karşılama yaptılar.

Buradaki personele de teşekkür eden Zihni Aldırmaz, “Biz bir aileyiz. Bu aile ortamı daha da geliştikçe Adana için daha güzel şeyler yapacağız” dedi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser