Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ALDIRMAZ-TERİM DOSTLUĞU

Yayınlanma Tarihi :
ALDIRMAZ-TERİM DOSTLUĞU

aldirmaz5 Ocak Gazetesi’nin 15. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Seyhan Oteli’nde gerçekleştirilen geceye katılan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a, 3.5 yıllık çalışmalarından ve Adana’ya yaptığı katkılardan dolayı ödül verildi.

Ödülünü, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim’in elinden alan Zihni Aldırmaz, “Adana’da yetişen ve önce ülke, sonra da dünya futboluna önemli katkılar koyan bir spor adamının elinden alınca, ödül daha bir anlam kazanıyor. Önümüzdeki süreçte Adana’ya hizmet etmeye devam edeceğiz. Bunun için makama gerek yok. Nerede olursam olayım, Adana’nın gelişmesi, modernleşmesi, tanıtımı ve zenginleşmesi için çaba harcayacağım” dedi.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim de, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı kutlayarak, böyle bir ödüle layık görülmesini gerektiren hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Fatih Terim ve Zihni Aldırmaz, ödül seremonisinin ardından bir süre sohbet etti. İkilinin samimi sohbeti objektiflere yansıdı.

YORUM YAP