Gündem Adana

AKİF AKAY, KİME DESTEK VERDİ?

AKİF AKAY, KİME DESTEK VERDİ?
13 Mart 2014 - 12:56

yakanSarıçam’da farklı bir hava estiren CHP’li Cumali Yakan, 30 Mart’taki seçimlerde ipi göğüslemekte kararlı. Yüreğir Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Ünal’ın büyük destek verdiği Cumali Yakan, Sarıçamlılar’ın gönlünü kazanıyor. Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumali Yakan’ı Akkuyu Mahallesi’nde CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Akif Kemal Akay, Eski Sofulu Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı İrfan Aksoy, CHP İl Yöneticileri ve CHP Sarıçam İlçe Başkanı Musa Gökdemir de yalnız bırakmadı.
Sarıçam’ın bakir bir ilçe olmasına rağmen mevcut başkan tarafından çağdışı bir zihniyetle yönetildiğini belirten Cumali Yakan, “Hemşerilerimize rahat bir nefes aldırmak için gecemizi gündüzümüze katacağız. Çağdaş bir ilçe oluşturmak için öncelikle planlama yapacağız. Büyükşehir’de Yıldıray Arıkan’la el ele verip halkımızın sorunlarına birer birer çözüm üreteceğiz” dedi.
Akif Kemal Akay ve Ahmet Ünal’ın kendisini yalnız bırakmamasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Cumali Yakan, “CHP’nin önceliği insandır. Sarıçam’daki mücadelemiz ve hizmet anlayışımızla insana verdiğimiz değeri gözler önüne sermek istiyoruz. Vatandaşlarımızı ve özellikle kadınlarımızı hor gören bir yönetim anlayışını zihinlerden sileceğiz” diye konuştu.