Gündem Adana

AKBAŞ’A KİM DESTEK VERDİ?

AKBAŞ’A KİM DESTEK VERDİ?
14 Mart 2014 - 12:32

akbasMHP Çukurova Adayı Ali Uğur Akbaş, İNPAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kenanoğlu ile görüştü. Akbaş, bu dönem MHP’ye destek isteyerek,” MHP için hep beraber olalım. Bu dönem hepimiz için önemli. İlçemizin ve memleketimizin geleceği için MHP’de buluşalım.”dedi. Tuncay Kenanoğlu ise, Akbaş’a başarılar dileyerek tam destek vereceklerini ifade etti. Kenanoğlu “Ben ve dostlarım sizinle beraberiz. Hayırlı olsun.”dedi.

Turgut Özal Bulvarı İNPAŞ İnşaat Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede MHP Çukurova Adayı Ali Uğur Akbaş, Çukurova için yapacağı projeleri anlattı. Ali Uğur Akbaş, kendisinin gerçek bir Adanalı olduğunu belirterek,”Benim evim, işyerim Çukurova’da. Yıllardan beri Adana’yı hep dışarıdan gelenler yönetti. Bizim gidecek başka yerimiz yok. Hep beraber buralardayız. O nedenle sizlerden bu dönemde MHP’ye destek vermenizi istiyorum. İlçemiz kendiliğinden oluşan bir şehir. 5 yıllık dönemde maalesef arzulanan hizmeti alamadı. Belediye normal görevlerini dahi tam manasıyla yapamadı. Artık buna dur deme zamanı geldi. İlçemizin bir 5 yıl daha geriye gitmesine izin vermeyelim. Bizim hazırladığımız projelerle ilçemiz istenilen yere gelecek. ”diye konuştu.

SİZİNLE BİRLİKTE OLACAĞIZ

Adana’nın tanınmış işadamlarından ve eski bir siyasetçi olan İNPAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kenanoğlu, Ali Uğur Akbaş’ı yakından tanıdığını ve tam destek vereceklerini belirterek, “Ben ve dostlarım bundan sonra sizin kazanabilmeniz için tam destek vereceğiz. Bundan şüpheniz olmasın. Allah yolunuzu açık etsin. Üzerimize düşen bir görev olursa her zaman yardıma hazırız. Kazanmanız için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Şimdiden size hayırlı olsun.”şeklinde konuştu.

Son derece samimi bir hava içinde geçen görüşmeye Tuncay Kenanoğlu’nun yanı sıra Oktay Kenanoğlu, Alparslan Aslantaş, Yılmaz Dörtkaş, Mehmet Delibalta, İbrahim Bacaksız, Sait Fırat, Soner Usanmaz ile Meclis üyesi adayı Ahmet Delibalta da yer aldı.