DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ADANA’YI KUCAKLIYOR

Yayınlanma Tarihi :
ADANA’YI KUCAKLIYOR

kizilayTürk Kızılayı Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Saygılı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Niyazi Çetinkaya, Reşat Karaca, Şaban Üçgül ve Zübeyit Şendur Ceyhan Belediye Başkanlığı’na seçilen Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Kızılay Yönetimi Öztürk’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ceyhan İçin Elimizden Geleni Yapacağız

Başkan Saygılı, “Başkanlığa gelişinizi tebrik ediyoruz ve başarılar diliyoruz.Türk Kızılayı, milletimizin zor gününde, muhtacın yanında olan bir kuruluş. Sizlerle irtibat halinde olarak ilk yardım afet ve kan ile ilgili eğitimlerimiz ve ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızla Ceyhan için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

Ceyhanlının Güvenini Boşa Çıkarmayacağız

Ceyhan İlçesinin ihtiyaçlarından ve Ceyhan’ı geliştirmek için tasarladığı projelerden bahseden Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk de  Saygılı’nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  “ Toplumumuzun en önemli dinamiklerinden birisi sivil toplum kuruluşlarıdır” diyen Öztürk,  “Türk Kızılayı, tarihi, hizmetleri ve gücüyle en önemli derneklerden biridir. Toplumun bütün ileri gelenleri halkımıza hizmet için bir araya gelmeli. Halkımız bize güvendi. Ceyhan’ı Çukurova’nın en gözde ilçesi yapmak için çalışacağız, bu güveni boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu. Kızılaycılar Öztürk’e Kızılay hatırası hediyelerini takdim etti ve Ceyhan için hayırlı işler beklediklerini ifade ettiler.

Fotoğraf Altı: Türk Kızılayı Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Saygılı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Niyazi Çetinkaya, Reşat Karaca, Şaban Üçgül ve Zübeyit Şendur Ceyhan Belediye Başkanlığına seçilen Alemdar Öztürk’e hayırlı olsun temennisinde bulundular.

YORUM YAP