![ADANA’NIN YOLLARINA BAK!](https://www.gundemadana.com/wp-content/uploads/2015/01/adananinyollari.jpg)
Adana’da çeşitli kurumların koordinayonsuz ve uyumsuz çalışması nedeniyle yollarda büyük sorun yaşanıyor. Kentin hemen her yerinde bozuk yollara rastlanırken bazı yerlerde vatandaşlar kendi işini kendi görüyor. Bazı Adanalılar, kazılıp bırakılan yollardaki sorunu, etraftan topladıkları molozlarla gidermeye çalışıyor. Adanalılar belediyelerin ve ilgili kurumların duyarsızlığından yakınıyor.
Konuyla ilgili Yeni Adana Gazetesi’ne görüş bildiren İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Nazım Biçer, ‘Özellilke engelliler, bebek arabası süren kadınlar, çocuklar bu durumdan çok fazla etkileniyor. İlgili kurumlar bir araya gelerek bir an önce altyapı çalışmalarını tamamlamalı ve yolların kaplamaları bitirilmelidir. Adanalılar daha fazla mağdur edilmemelidir. Aksi halde bu durum kangren halini alacaktır’ dedi.