Ankara Escortları

DOLAR32,2146% 0.1
EURO35,0414% 0.52
STERLIN41,0900% 0.34
FRANG35,2684% 0.38
ALTIN2.449,50% -0,50
BITCOIN69.710,20-0.534

ADANALI HAYRANLARINDAN TAZEOĞLU’NA SEVGİ SELİ

Yayınlanma Tarihi :
ADANALI HAYRANLARINDAN TAZEOĞLU’NA SEVGİ SELİ

kahraman_tazeogluÜnlü yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu, ‘’Bazı aşklar aşka ihanettir’’ dediği ‘’Bukre’’ adlı son kitabını Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde imzaladı. Yüzlerce kişinin uzun kuyruklar oluşturduğu imza gününde Adanalı kitapseverlerin yoğun ilgisine teşekkür eden Kahraman Tazeoğlu, ”Bir yazar için en  büyük mutluluk budur” dedi.

Son kitabı Bukre, ‘’en çok satanlar’’ listesinde ilk sıralarda yer alan Tazeoğlu’nun hayranları, ünlü yazar gelmeden yaklaşık bir saat önce Ada Kitap & Müzik Mağazası önünde heyecanla beklemeye başladılar. 3-4 sıralık uzun kuyruklar oluşturan Tazeoğlu okurları, her kitabını merakla bekledikleri ünlü yazarı alkış yağmurlarıyla karşıladılar.
Yaklaşık 4 saat süreyle kitabını imzalayan Kahraman Tazeoğlu, hayranlarıyla sohbetler de etti. Kitapseverlerin fotoğraf çektirmek ya da  fotoğrafını çekmek için cep telefonlarının kameralarından faydalandığı Tazeoğlu, hiçbir hayranını kırmadı.
“Seni İçimden Terk Ediyorum”,  ‘’Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi’’,  ‘’Mavi Ada Mektupları’’, “Tutsak Mektuplar”, ‘’Araz’’,  ‘’Susacak Var’’,  ‘’Mavi Ev’’, ‘’Beni Susarken Bölme’’, ‘’Başka’’, “Eyvallah”,  ‘’Kayıp Yüzyılın Prensesi’’,  “Bambaşka”, “Söz” ve ‘’Kıyısızlar’’ adlı kitaplarıyla milyonları peşinden sürükleyen Kahraman Tazeoğlu’nun sevenleri, saatlerce kuyrukta bekleme pahasına da olsa kitaplarını imzalattılar.

YORUM YAP