Gündem Adana

ADANA’DAN SHARM EL SHEİK’E

ADANA’DAN SHARM EL SHEİK’E
30 Aralık 2014 - 23:28

belginozcelikAdana’da faaliyet gösteren turizm şirketi Nevatur, yeni yılda yeni keşifler yapmak isteyenleri özel uçakla Mısır’ın eşsiz güzellikteki turizm merkezi Sharm El Sheik’e götürüyor.

Tur tutkunlarını Mısır’ın Sina Yarımadası’nda, Kızıldeniz kıyısında yer alan tatil ve turizm merkezine Adana’dan ilk kez direk uçuşla götüreceklerini belirten Nevatur firması ortaklarından Belgin Özçelik, “Sina yarımadasının güney ucunda, Sina Dağı ile Kızıldeniz arasındaki kıyı şeridinde yer alan Sharm El Sheik ile yeni yılda yeni güzellikler görmek isteyenleri buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.
ÖZÇELİK’TEN ‘ACELE EDİN’ ÇAĞRISI
Adana’dan özel uçakla 23 Nisan’da Sharm El Sheik’e uçuş gerçekleştireceklerini vurgulayan Belgin Özçelik, “23-26 Nisan arasında gerçekleştirilecek turumuza katılmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler. Konuklarımıza 299 Euro’dan başlayan değişik otel ve fiyat seçenekleri sunuyoruz. Sharm El Sheik’in dünyaca ünlü eşsiz güzelliklerinin görülebileceği turumuz büyük ilgi görüyor. Katılmak isteyenlerin acele etmesini istiyoruz” diye konuştu.
belginozcelik2YILBAŞINA ÖZEL
Yeni yılı turla karşılamak isteyenlerin daha çok yurtiçinde kayak merkezleri ve kaplıcalara ilgi gösterdiğini de anlatan Belgin Özçelik, “Yılbaşı için kayak turları var. Erciyes, Kapadokya ve Uludağ’a yoğun talep var. Turlara katılacak olanlar programlarını erken yapsınlar. Bir bilene danışıp erken hareket etsinler. Seyahat danışmanıyla tatil planını paylaşsınlar. Uzmanlardan yardım alıp yol haritası oluştursunlar. Fikir alıp program oluşturabilirler. Özellikle yurtiçi geziler için kaçak turlara itibar etmesinler” dedi.