tipobet

Gündem Adana

Egobet
Celtabet
Youwin

ADANA’DAN ŞEVVAL GEÇTİ

ADANA’DAN ŞEVVAL GEÇTİ
21 Eylül 2013 - 11:00

sevval_samŞevval Sam,  modern ve klasik şarkıları seslendirdiği yeni albümü ”Tango”nun imza gününde Adanalı sevenleriyle buluştu.

Farklı müzik türlerini yorumlayarak büyük bir beğeni ve hayran kitlesi oluşturan ünlü oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam, modern ve klasik şarkıları seslendirdiği yeni albümü ”Tango”nun imza gününde Adanalı sevenleriyle buluştu. Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki D&R mağazasında yoğun bir hayran kitlesiyle karşılaşan ünlü sanatçı, hem albümünü imzaladı hem de bol bol sohbet edip anı fotoğrafları çektirdi..

Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri, arabesk şarkıları ve son olarak da tango albümü ile gündemden düşmeyen Sevval Sam, imza günündeki sempatik tavırları ve mütevazı kişiliğiyle de dikkati çekti. Her telden şarkılarıyla müzik tutkunlarının gözdeleri arasında yer alan, Şevval Sam, Adana ve Adanalıları çok sevdiğini söyledi. Ünlü sanatçı, ”Adana insanı iklimi gibi sıcak ve konuksever. Bu nedenle her fırsatta su kente gelmek için can atıyorum” dedi.

taraftarium24

marmaris tekne turuip stresser