Ankara Escortları

DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ADANA-MERSİN, SÖNMEZ AİLESİ İÇİN BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi :
ADANA-MERSİN, SÖNMEZ AİLESİ İÇİN BULUŞTU

sonmezmevlitasil2 sonmezmevlitasilAdana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) ile Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Başkanı Süleyman Sönmez’in babası İsmail Sönmez için düzenlenen mevlit törenine binden fazla insan katıldı. Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Yalmanlı Köyü’nde gerçekleşen mevlitte kentin önde gelen hocalarının okuduğu Kuran-ı Kerim ve ilahiler Sönmez ailesine hüzünlü anlar yaşattı.
Babası İsmail Sönmez’in hayata veda ettiği andan itibaren gerek Adana ve Mersin, gerekse yurtiçi ve yurtdışından başsağlığı mesajlarını ileten, cenaze törenine katılan ve mevlit töreninde kendilerini yalnız bırakmayan değerli insanlara teşekkür eden Süleyman Sönmez, “Her insan babasının ölümünden dolayı derin üzüntü duyar. Aile bireylerinin yaşamının sona ermesi elbette kişi üzerinde büyük acılar bırakır. Biz de Sönmez ailesi olarak babamız İsmail Sönmez’in ölümü nedeniyle yastayız ancak dostlarımızın varlığı bizi güçlü kılıyor. Babamın ölümünden bu yana bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımız bizim en büyük zenginliğimizdir. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

sonmezmevlit3sonmezmevlit8

BİNDEN FAZLA İNSAN KATILDI

Yalmanlı’daki mevlit törenine Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkanı Süleyman Onatça, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Adana Şube Başkanı Nazım Biçer, Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Mehmet Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Adana Milletvekili Adayları Elif Doğan Türkmen, Aydın Uslupehlivan ve Ahmet Adıgüzel, Adana Sanayi Odası (ADASO) Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Taymaz, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Seyhan Belediyesi eski Başkanı Yalçın Akyol, Seyhan Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Güven Boğa, CHP Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ulaş Çetinkaya, ATO Eski Başkanı Ali Gizer, ATO Yönetim Kurulu Üyeleri, ATB Eski Başkanı Muammer Çalışkan, ADSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Cahit Sınmaz, ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Üyeleri, ADSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, İŞKAD Yönetim Kurulu Üyeleri, iş, siyaset ve sanat dünyasının önde gelen isimleri ile gazetecilerle birlikte binden fazla insan katıldı.

sonmezmevlit7 sonmezmevlit6 sonmezmevlit5 sonmezmevlit4 sonmezmevlit2 sonmezmevlit

YORUM YAP