DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

ACIBADEM’DE CANDAN ERÇETİN COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi :
ACIBADEM’DE CANDAN ERÇETİN COŞKUSU

candan ercetin 1Acıbadem Adana Hastanesi 5. yılını, düzenlediği özel bir gece ile kutladı. Acıbadem Adana Hastanesi Direktörü ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak’ın ev sahipliğini yaptığı geceye Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da katıldı. Gecede bir konser veren sanatçı Candan Erçetin, şarkılarıyla izleyenlerin kalbine taht kurdu.

2009 yılında hizmet vermeye başlayan Acıbadem Adana Hastanesi, 5. yaş gününü büyük bir coşkuyla kutladı. 22 Mart 2014, Cumartesi akşamı Adana Sheraton Otel’de düzenlenen geceye; hastane yöneticileri, hekimler, personelin ve davetlilerin yanı sıra Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da katıldı.

“Yarattığımız ‘entegre hizmet modeli’ dünyaya örnek oldu”

Gecede bir konuşma yapan Mehmet Ali Aydınlar, Acıbadem Sağlık Grubu’nun dünya standartlarında sunduğu kaliteli hizmet anlayışından söz ederek sözlerine şöyle devam etti:

“Acıbadem Sağlık Grubu, 23 yılda çok büyük yol kat etti. Bugün grubumuzun çatısı altında, 17 hastane ve 13 tıp merkezi var. Hastane ve tıp merkezlerimizin yanı sıra yine yalnızca sağlık alanında hizmet veren çeşitli iştirak firmalarımız aynı çatı altında bulunuyor. Acıbadem’in geliştirdiği ve dünyaya örnek olacak bu ‘entegre model’ sayesinde sağlığın her alanında hizmet verebiliyoruz.”

 

Bugün 15 binden fazla çalışanıyla Acıbadem’in, büyük bir aile olduğunu söyleyen Mehmet Ali Aydınlar, konuşmasında Acıbadem Sağlık Grubu’nun 2014 yılı hizmetlerinden de bahsederek sözlerini şöyle sürdürdü:

“2 Ocak 2014 tarihinde İstanbul’da 60 bin metre karelik Acıbadem Atakent Hastanesi’ni hizmete açtık. Mart sonu itibariyle de Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi’ni hizmete sunacağız. Bu yıl hayata geçireceğimiz çok sayıda proje var. 2 büyük projemizi daha hayata geçireceğiz.  FIFA tarafından akredite edilen Türkiye’nin ilk ve tek sporcu sağlığı merkezi olan Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’nin hizmet yelpazesini genişleteceğiz ve çok daha büyük bir binaya taşıyarak daha çok sayıda kişiye hizmet vermesini sağlayacağız”

2015 yılı projelerinden de bahseden Mehmet Ali Aydınlar, gelecek yıl, Türkiye’nin en büyük özel hastanesini açmayı planladıklarını belirterek Acıbadem Altunizade Hastanesi olarak hizmet verecek hastanenin inşaatına büyük bir hızla devam ettiklerini belirtti.

“Acıbadem Kalitesi ile hizmet sunuyoruz”

Gecede bir konuşma yapan Acıbadem Adana Hastanesi Direktörü ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak, Acıbadem’in 5 yıl önce Adana’da hizmete girmesiyle nitelikli sağlık hizmetinde çıtanın çok yükseldiğini belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Adana ve çevre illerden gelen hastalarımız Acıbadem kalitesiyle 5 yıl önce tanıştı. Hekim olarak bizler, Acıbadem çatısı altında hastalarımıza daha iyi hizmet sunmanın huzurunu yaşıyoruz. Daha nitelikli hizmet sunmanın yanı sıra hastalarımızın ihtiyaç duyduğu, tıbbın her alanındaki hizmet yelpazemizi genişleterek büyüyoruz, ilerliyoruz.”

 

Sağlık hizmeti sunmanın özel bir hassasiyet gerektirdiğini belirten Prof. Dr. Soyupak, personeline, yüksek hizmet bilinçleri nedeniyle teşekkür etti.

Candan Erçetin Acıbadem’e teşekkür etti

Kutlama gecesinde bir konser veren ünlü sanatçı Candan Erçetin, kendi şarkılarının yanı sıra sevilen türküleri de yorumlayarak izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Erçetin, nitelikli sağlık hizmetini Türkiye’nin farklı illerindeki hastaneleri aracılığıyla taşıyan Acıbadem’e, bu hizmetinden dolayı teşekkür etti.

YORUM YAP