DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

‘ABBAS YOLCU’

Yayınlanma Tarihi :
‘ABBAS YOLCU’

orhanbayramCHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Orhan Bayram, Yüreğir’in çeşitli semtlerindeki mitinglerde yaptığı konuşmada, Mahmut Çelikcan yönetiminin 30 Mart’ta sona ereceğini belirterek; “Abbas yolcu. Çelikcan’ı 30 Mart’ta geldiği yere göndereceğiz” dedi.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldıray Arıkan‘la birlikte Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettikten sonra Akıncılar, Kışla ve Yavuzlar’daki toplantılarda halka hitap eden CHP Yüreğir Belediye Başkanı Adayı Orhan Bayram’ı Serinevler TOKİ konutlarında ise deyim yerindeyse, “mahşeri bir kalabalık” bekliyordu.

CHP Yüreğir Adayı Orhan Bayram, halayların çekildiği, havai fişeklerin birbiri ardınca patlatıldığı, apartmanların gelin gibi süslendiği, insanların damlardan, balkonlardan sevgi çiçekleri yağdırdığı Serinevler TOKİ konutlarında, halka 30 Mart’ta CHP iktidarının yaklaştığının müjdesini verdi. Bayram; “Nihayet, beş yıldır sizlere hiçbir şey vermeyen, şu sitelerinize hiç bir güzellik katmayan, üstelik sizlerden haksız yere katı atık parası alan, bir gün hatırınızı sormayan Mahmut Çelikcan’dan kurtuluyorsunuz. Abbas yolcu. 30 Mart’ta Çelikcan’ı geldiği yere göndereceğiz” diye konuştu.

YORUM YAP