DOLAR21,1700% 1.01
EURO22,7326% 1.16
STERLIN26,3660% 0.46
FRANG23,2388% 0.74
ALTIN1.320,97% 0,59
BITCOIN26.772,56-1.595

7 MİLYON KİŞİ YOLLARDA

Yayınlanma Tarihi :
7 MİLYON KİŞİ YOLLARDA

kamil_koc2Türkiye, Kurban Bayramı’nda bir kez daha yoğun bir yolcu trafiğine hazırlanıyor. Karayolu yolcu taşımacılığı sektörü ek seferlerle artan talebi karşılamayı hedefliyor. Sektörün lider firması Kamil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan, “Dokuz günlük tatil Türkiye çapında yoğun bir yolcu trafiği yaratıyor. Bu yıl Kurban Bayramı süresince 341 firma, 8 bin 500 otobüsü ile yaklaşık 7 milyon yolcu taşıyacak. Toplu ulaşım, bireysel araçla seyahate göre daha güvenli, rahat ve çevreci bir seçenek sunuyor’’ dedi.

Türkiye karayolu taşımacılığı sektörü, Kurban Bayramı nedeniyle hareketli günler yaşıyor. Dokuz günlük bayram tatiline sayılı günler kala, şehirlerarası toplu ulaşım için talep artmaya devam ederken otobüs firmaları ek seferlerle yoğun talebi karşılamayı amaçlıyor.

Kâmil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan sektörün bu yıl da yoğun geçecek uzun bir tatil dönemine hazırlandığını belirterek şunları söyledi:

“Dokuz günlük tatil Türkiye çapında yoğun bir yolcu trafiği yaratıyor. Bu yıl Kurban Bayramı süresince 341 firma, 8 bin 500 otobüsü ile yaklaşık 7 milyon yolcu taşıyacak. Toplu ulaşım bireysel araçla seyahate göre daha güvenli, rahat ve çevreci bir seçenek sunuyor. Sektörümüz, artan talebi en iyi şekilde karşılayarak, yolcuları bir kez daha seçimlerinde haklı çıkarmaya hazırlanıyor.”

Kamil Koç Kurban Bayramı’nda 700 bin yolcu taşıyacak, 2 bin ek sefer düzenleyecek

Kurban Bayramı’nda artan talep nedeniyle Kâmil Koç Otobüsleri AŞ’nin 2 bin ek sefer düzenleyeceğini söyleyen Kâmil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan şöyle konuştu:

“Kurban Bayramı’nda Kâmil Koç Otobüsleri yolcularına rahat bir yolculuk deneyimi yaşatmak için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Dokuz günlük tatil süresince 670 otobüsümüzle Türkiye çapında yaklaşık 700 bin yolcu taşımayı planlıyoruz. Bu süre içinde 2 bin ek olmak üzere toplam 12 bin sefer düzenleyeceğiz. Ek seferler sayesinde tüm talepleri karşılamayı amaçlıyoruz. Uzun bayram tatilinin herkes için en güzel şekilde geçmesini diliyoruz, bunun için yolcu odaklı hizmetlerimiz, ileri teknoloji donanımına sahip otobüslerimizle yolda olacağız. “

YORUM YAP